Teslim Edilen Çamaşır Makinesinde Su Kaçağı Ve Aşırı Sallantı, Değişim Ve İade Talebi



Vestel markasının Bursa Nilüfer Konak Mahallesi Yıldırım Caddesi’indeki Erbaboğlu yetkili satış bayisinden 27.10.2025 tarihinde mail order yöntemiyle kampanyalı bir çamaşır kurutma makinesi satın aldım. İşlem saat 12.40 civarında kredi kartımdan yaklaşık 28.894 TL tutarında, 7 taksit olacak şekilde ...

Vestel Güngören Çekmeköy bayisinden yaklaşık 2 ay önce bir kurutma makinesi satın aldık. Makine daha 1 ay dolmadan arıza yapmaya başladı. Program süresi bitmesine rağmen makine kendi kendine çalışmaya devam ediyor ve durmuyordu. Bunun üzerine yetkili servisi aradık, önce yazılım güncellemesi gerekti...


15.12.2025 tarihinde Vestel’in Ankara Mamak Ege Mahallesi satış noktasından NF 60012 E Gı Pro Wi-Fi buzdolabı, KM 95301 kurutma makinesi ve 3’lü ankas...

Vestel marka 95301 model kurutma makinesini alalı daha 1 hafta bile olmadı ancak ürünle ilgili ciddi sorunlar yaşıyorum. Makine hem doğru düzgün kurutmuyor hem de çalışırken aşırı ses yapıyor. Kısacası ürünü aldığımdan beri verimli şekilde kullanamıyorum. Yaşadığım sorun üzerine Vestel yetkili serv...
| Derinlik | 609 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kurutma Sesi | 64 dB |
| Tambur Hacmi | 113 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | E |
| Program Sayısı | 15 Program |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | C |
| Kırışıklık Önleme | |