6 Yılda Gövde Gaz Kaçağı Çıkan Buzdolabıma Çözüm Sunulmuyor, Mağdur Oldum

30.10.2025 tarihinde Vestel 640 litre’lik alttan donduruculu buzdolabım için Adana Seyhan’daki yetkili servisi çağırdım. Servis, dolabımda gövde gaz kaçağı olduğunu tespit etti ve arızayı gidermeden benden 1300 TL hizmet bedeli aldı. Servis yetkilileri, merkezden aranacağımı söylediler ancak üzerind...
Vestel Buzdolabı Kapak Lambası Sorunu

Vestel Dolap Sıkıntısı!

Vestel Marka Buzdolabının Yetkililer Getirdiğinde Düşürmeleri

Öncelikle bu marka kesinlikle evinizden içeri girmesin. Kayınpederim Vestel marka aldığı buzdolabını getiren yetkililer düşürmüşler. Kayınpederim istemediği halde kurulumunu yapmışlar. 1 hafta içerisinde 2 defa arayarak çok sesli çalıştığını söylemiş. Servisten gelen elemanlar bir sorun olmadığını, ...
Vestel Yetkili Servis Şikayeti
2018 yılında Vestel'den eko nf450 modelli buzdolabını satın aldım. Son zamanlarda dolap sesli çalışmaya başladı. 1 hafta önce tamamen durdu ailem yetkili servisi çağırmış ve eve gelip kompresör ve anakartın bozulduğunu söylemişler. Bende dış görev nedeniyle yoktum yeni geldim eve ve karşılaştığım ma...
Vestel Kategorileri
- Akıllı Priz 9
- Akıllı Saat 72
- Akıllı Tahta 7
- Akıllı Tartı 9
- Ankastre Fırın 338
- Ankastre Ocak 120
- Ankastre Set 158
- Aspiratör 57
- Bilgisayar 5
- Blender 224
- Blender Seti 70
- Buhar Kazanlı Ütü 132
- Buharlı Ütü 27
- Bulaşık Makinesi 2.371
- Buzdolabı 6.767
- Çamaşır Makinesi 3.906
- Çay Makinesi 180
- Çeyiz Paketi 55
- Davlumbaz 149
- Derin Dondurucu 585
- Dikey Süpürge 553
- Doğrayıcı 12
- Elektrikli Süpürge 198
- Espresso Makinesi 42
- Fırın 275
- Filtre Kahve Makinesi 209
- Hamur Yoğurma Makinesi 134
- Hoparlör 8
- Kahve Makinesi 65
- Kettle 62
- Kıyma Makinesi 21
- Klima 4.962
- Kombi 3
- Kulaklık 53
- Kumanda 120
- Kurutma Makinesi 1.348
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 261
- Mikrodalga 67
- Mikser 41
- Narenciye Sıkacağı 6
- Ocak 240
- Robot Süpürge 121
- Saç Kurutma Makinesi 15
- Semaver 25
- Ses Sistemi 2
- Set Üstü Ocak 101
- Su Arıtma Cihazı 13
- Su Sebili 149
- Süpürge 25
- Şarj İstasyonu 81
- Tablet 52
- Televizyon 6.881
- Termosifon 179
- Tost Makinesi 78
- Türk Kahve Makinesi 51
- Uydu Alıcısı 2
- Ütü 59
- Vakum Makinesi 29
- Vantilatör 10
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Boy | 1730 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 720 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 400 lt |
| Gürültü Düzeyi | 42 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 97 lt |

