Nuray sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Nuray
06 Eylül 2025 00:22
259
| Boy | 1870 mm |
| Renk | Siyah |
| Derinlik | 760 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 455 lt |
| Dondurucu İç Hacim | 104 lt |