Turknet Telefon Numarası Şikayetleri

(72 şikayet)

Latif'in Teşekkür Mesajı

Sorun çözülmüştür. Teşekkürler
11 Şubat
TurkNet

2122205951 telefon numaramla Ekim ayında TurkNet'e geçmek istedim. Gerekli ilgiyi göstermedikleri için ve böyle kadrolardan dolayı kurulum başlamadan iptal ettirdim. Daha sonra hizmet almış gibi mailime fatura …

05 Şubat
TurkNet

İnternet açılması husunda 2 hafta önce irtibata geçtikten 3-4 gün sonra 2 gün so…

02 Şubat
TurkNet

0850 288 80 80 numaralı telefon numarasında neden müşteri hizmetleri yok ne saçma bir protokol bu.

01 Şubat

Muhammet'in Teşekkür Mesajı

Hızlı çözümünüz için teşekkür ederim ve gerginliğinden dolayı özür dilerim
29 Ocak
TurkNet

Bir iki hafta önce telefon arızası bildirdim, sorun çözülmedi. Durum iyiye gitmek yerine şimdi de internet çalışmıyor. Konuşacak muhatap bulamıyorum. Telefon numarası istediniz dönüş yok.

26 Ocak
TurkNet

İnternetim aktif oldu fakat telefon hattım 1 aydır hala aktif olmadı. Şikayet açmayı düşünmüyordum. 1 ay olunca maalesef açmak zorunda kaldım. Telefon numara tahsis edilmedi. Hala bekliyorum.

25 Ocak
TurkNet

Sabit ev telefonundan çevir sesi gelmiyor. Bizim hatta 2 kablo var. Bize verilen sabit telefonun numarasını nereden öğreniyoruz. Telefon kullanım detayı sekmesinde telefon numarası 0000000000 olarak gözüküyor.

25 Ocak
TurkNet

Telefon hattım çalışmıyor daha telefon numaramı bile öğrenemedik, müşteri hizmetleri diye bir şey yok. Her gün arıza kaydı bırakıyoruz maalesef boş. Ey TurkNet bizim telefon ne zaman halledilecek?

25 Ocak
TurkNet

Bunca şikayet ve arıza kaydından sonra internet düzeldi mi? Hayır, daha da beter oldu. İndirme hızım 3-4mbit iken pingim 38ms çıkıyor speedtestte. Reklam yapmak güzel tabi, AKN'yi kaldırdık bize gelin cebinizde…

23 Ocak

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön