Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

SompoŞikayetvar üye markasıdır

38100
(564 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
1.063 Şikayet (Son 1 yıl)
SompoŞikayetvar üye markasıdır
38100
(564 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Sompo Geri İade Yapılmadı

İlhan
21 Haziran 17:52
10

Sompo Sigorta Poliçeye Aykırı İşlem Yapıyor.

Recep
21 Haziran 15:32
342

Sompo Kasko Şirketi Şikayeti

Pelin
21 Haziran 09:41
294
3

Sompo Pişmanlıktır Çekici Hizmeti Veremiyoruz Dediler

Bulutbeybengmail.com
20 Haziran 14:33
184
1

Sompo Sigorta Hizmet Anlayışı Bu Mu?

Baki
19 Haziran 21:38
534
1

Sompo Japan Mağduriyeti Hakkında;

Beytullah
16 Haziran 20:04
436

Sompo Poliçem Hakkında Bilgi Alamıyorum

Çağlar
15 Haziran 15:02
249

Sompo Som Pa Kasko Muhatap Yok...

Mahir
15 Haziran 00:16
303

Sompo Poliçe İptal Etmiyor

Selim
14 Haziran 23:08
216
1

Sompo Sigorta Çekici Faturasını Ödemiyor

Ferhat
14 Haziran 16:18
175
1

Sompo Philips Televizyon Ve Sigorta Deneyimim: Hayal Kırıklığı

Abdullah
14 Haziran 15:32
56

Sompo'nun Bayramda Beni Araçsız Bırakması

Ayhan
13 Haziran 23:47
344

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Şikayetim

Ayşe
13 Haziran 22:35
223

Sompo Japan Sigorta Araç Kaza Mağduriyeti

Serkan
13 Haziran 18:25
200
2

Sompo Tarafından İkame Araçtan Mağdur Edildim

Can
13 Haziran 17:41
173

Sompo İkame Araç Sağlanmaması

Halim
13 Haziran 15:30
248

Sompo Sigorta Devletin Tutanağını Kanıt Kabul Etmiyor

Kayıhan
12 Haziran 16:58
135
Sompo Sigorta Devletin Tutanağını Kanıt Kabul Etmiyor

Sompo Sigorta İle Yaşadığım Olumsuz Deneyim

Süleyman
12 Haziran 16:14
297
Toplam 3.392 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Sompo 8 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %49
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Sompo Sigorta'da hatalı hasar kaydı yapıldığını düşünüyorum. Ne yapabilirim?
Sigorta hasar kayıtlarınız ile ilgili tüm sorunlarınızı doğrudan Sompo Sigorta müşteri hizmetlerine iletebilir ya da buradan paylaşabilirsiniz.
Sompo Sigorta poliçemi iptal etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?
Poliçe iptalleriniz ile ilgili tüm işlemler hakkında Sompo Sigorta çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.
Sompo Sigorta hangi hizmetleri sunuyor?
Araç sigortası, DASK, konut sigortası, seyahat sigortası, sağlık sigortası ve ferdi kaza sigortası başta olmak üzere Sompo Sigorta üzerinden farklı sigortacılık hizmetleri almanız mümkün.
Sompo Sigorta anlaşmalı sağlık kuruluşları hangileridir?
Tüm Sompo Sigorta anlaşmalı kurumlarını öğrenmek için markanın resmi internet sitesindeki Anlaşmalı Servisler listesini inceleyebilirsiniz.
Sompo Sigorta çağrı merkezi numarası nedir?
0850 250 81 81.

Sompo Japan Sigorta Hakkında

Sompo Japan Sigorta, ilk olarak 2001 yılında Finans Sigorta olarak sigortacılık sektörüne adım atmıştır. İlk poliçesini 2002 yılında kesen firma, bunu izleyen süreçte büyümesini ve gelişimini sürdürerek 2004 yılında ilk tam faaliyetini tamamlamıştır. 2006 yılında ise sigorta sektöründe en iyi Özsermaye karlılığı elde etmeyi başaran şirket olarak seçilmiştir. Kasım 2007 tarihinde Fiba Holding'in bünyesine giren ve ismini Fiba Sigorta A.Ş. olarak güncelleyen şikret, 2010 yılına kadar özsermaye konusundaki başarı ünvanını korumuştur. Sigorta şirketi, dünyanın en büyük ikinci sigortacılık pazarı olan Japon pazarının en büyük oyuncularından biri Sompo Japon Insurance himayesine 2010 yılında girmiştir. 2011 yılında resmi olarak bir Sompo Japan firması haline gelen Sompo Japan Sigorta A.Ş., Türkiye'de de başarı grafiğini yükseltmeye devam etmiştir. Sompo Japan Sigorta, 2018 yılı itibariyle sigortacılık hizmetleri pazarında pazarın toplamda yüzde 5.3 payına sahip olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sompo Japan Sigorta Hizmetleri

Sompo Japan Sigorta, Türk sigortacılık pazarında sigortacılık işlemlerine dair pek çok farklı hizmet vermektedir. Sompo Japan kasko hizmetleri, aracının başına gelebilecek beklenmedik kazalara karşı kişiyi koruma altına almakta ve araca maksimum düzeyde güvenlik ve garanti sağlamaktadır. Sompo Japan bireysel kasko teminatları arasında araç çarpması ya da araca çarpılması, çalınması, yanması, aracın grev, lokavt ya da kargaşanın dahil olduğu halk hareketleri sırasında aldığı hasarlar, kötü niyetli fiziksel hareketler, doğal afetlerde uğradığı zarar ve kemirgen türü hayvanların araca verebileceği hasar başta olmak üzere pek çok farklı durumu içermektedir. Bir diğer Sompo Japan hizmeti olan Artı Konut Sigortası, kişilerin evini tamamen teminat altına almalarına izin verir. Özellikle ev sahibi olanların ya da sahip oldukları evi kiraya vermiş olanların sıklıkla tercih ettiği bu konut sigortası, pek çok avantajlı teminatı da beraberinde getirir. Artı Konut Sigortası teminatına dahil olarak yangın, yıldırım, infilak, hırsızlık, cam kırılması, ikametgah değişikliği masrafları, kira kaybı, enkaz kaldırma masrafları ve yeni değer teminatı gibi özel durumlar yer almaktadır. Sigortaya dolu, su ya da sel baskını, kar ağırlığı, fırtına ya da duman gibi ek teminatlar eklemek de mümkün olmaktadır. Sompo Japan sigorta hizmetleri arasında yer alan diğer teminat ürünleri zorunlu deprem sigortası, trafik sigortası, sağlık sigortası, ferdi kaza teminatları, iş yeri sigortası ve seyahat sigortaları olarak sıralamak mümkün. Satın almak istediğiniz herhangi bir sigorta paketi olması durumunda Sompo Japan acenteleri ile iletişime geçmeniz ve dilediğiniz sigorta paketini yaptırmanız mümkündür.

Sompo Japan İletişim Bilgileri

Sompo Japan anlaşmalı servisleri ile iletişime geçmek için markanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinden yetkili acenteleri bulabileceğiniz gibi firmaya ait tüm Sompo Japan iletişim bilgilerini de kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Sompo Japan şikayet ve yorumlarını okumak ve müşterilerinin geri bildirimlerini öğrenmek için ise doğru yerdesiniz. Dilerseniz siz de bir Sompo Japan Sigorta kullanıcısı olarak markaya dair görüşlerinizi diğer üyelerimiz ile paylaşabilir, marka yetkililerinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.