Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

SompoŞikayetvar üye markasıdır

35100
(548 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
1.070 Şikayet (Son 1 yıl)
SompoŞikayetvar üye markasıdır
35100
(548 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Birçok Hizmeti Ödemiyor

Handan
22 Mayıs 12:30
108

Yakışmıyor Sompo Sizin Gibi Şirkete

Remzi
22 Mayıs 10:31
179
Yakışmıyor Sompo Sizin Gibi Şirkete
Yakışmıyor Sompo Sizin Gibi Şirkete
Yakışmıyor Sompo Sizin Gibi Şirkete
Yakışmıyor Sompo Sizin Gibi Şirkete

Sompo Sigorta Kaza Sonucu Oluşan Hasara Sahip Çıkmıyor.

Bekir
21 Mayıs 18:28
169

Sompo Full Kasko Kapsamındaki Taahhüdünü Yerine Getirmiyor.

Mustafa
21 Mayıs 12:52
363

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Durdu
20 Mayıs 16:59
450

Sompo Eksperin Hasar Dosyasıyla İlgilenmemesi

Bayram
20 Mayıs 12:14
309
5
Çözüldü

Sompo Sigorta Şirketi İade Yapmıyor

Serkan
18 Mayıs 12:39
157

"Teşekkürler"

Sompo Japon Kaza Tespit İtiraz Sistemi Hatası

Furkan
18 Mayıs 01:48
230

Sompo Araç İadem Yatmadı, Sigorta İptali

Hayko
17 Mayıs 19:08
249
Sompo Araç İadem Yatmadı, Sigorta İptali

Sompo Kasko Aracımı Perte Ayıramıyor

Samet
17 Mayıs 16:48
624
1

Sompo Sigorta Pişmanlıktır!

Fatma
17 Mayıs 14:45
317

Sompo Konut Sigortası Mağduriyeti

Fuat
17 Mayıs 12:57
284

Sompo Poliçe Yenileme Sorunu

İsmail
17 Mayıs 10:08
396
1

Sompo Aracıma Hırsız Girdi, Servis Ve Sigorta Sorunları

Fatih
17 Mayıs 09:26
163
1

Sompo Sigorta Şirketine Ait Şikayetim

Gürkan
17 Mayıs 00:03
332
5
Çözüldü

Sompo Sigorta Meslek Belgesi Saçmalığı

Bilal
16 Mayıs 22:00
69

"3 gün geçte olsa aracı alabildim, müşteri hizmetleriniz geçerli kabul etmeyeceğiniz belgeyi geçerli olur diye iletmeseydi çok daha hızlı sonuç alacaktık. Teşekkürler..."

4
Çözüldü

Sompo Sigorta Kasko Sorunu

Gökçen
16 Mayıs 17:36
139

"Sürecin hızlı ilerlemesini sağladığınız için teşekkür ederim."

1
Umut
15 Mayıs 23:19
337
Umut Şikayetini Yayından Kaldırdı
Ahmet
16 Mayıs 18:08
32
Ahmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 3.375 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Sompo 8 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %39
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Sompo Sigorta'da hatalı hasar kaydı yapıldığını düşünüyorum. Ne yapabilirim?
Sigorta hasar kayıtlarınız ile ilgili tüm sorunlarınızı doğrudan Sompo Sigorta müşteri hizmetlerine iletebilir ya da buradan paylaşabilirsiniz.
Sompo Sigorta poliçemi iptal etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?
Poliçe iptalleriniz ile ilgili tüm işlemler hakkında Sompo Sigorta çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.
Sompo Sigorta hangi hizmetleri sunuyor?
Araç sigortası, DASK, konut sigortası, seyahat sigortası, sağlık sigortası ve ferdi kaza sigortası başta olmak üzere Sompo Sigorta üzerinden farklı sigortacılık hizmetleri almanız mümkün.
Sompo Sigorta anlaşmalı sağlık kuruluşları hangileridir?
Tüm Sompo Sigorta anlaşmalı kurumlarını öğrenmek için markanın resmi internet sitesindeki Anlaşmalı Servisler listesini inceleyebilirsiniz.
Sompo Sigorta çağrı merkezi numarası nedir?
0850 250 81 81.

Sompo Japan Sigorta Hakkında

Sompo Japan Sigorta, ilk olarak 2001 yılında Finans Sigorta olarak sigortacılık sektörüne adım atmıştır. İlk poliçesini 2002 yılında kesen firma, bunu izleyen süreçte büyümesini ve gelişimini sürdürerek 2004 yılında ilk tam faaliyetini tamamlamıştır. 2006 yılında ise sigorta sektöründe en iyi Özsermaye karlılığı elde etmeyi başaran şirket olarak seçilmiştir. Kasım 2007 tarihinde Fiba Holding'in bünyesine giren ve ismini Fiba Sigorta A.Ş. olarak güncelleyen şikret, 2010 yılına kadar özsermaye konusundaki başarı ünvanını korumuştur. Sigorta şirketi, dünyanın en büyük ikinci sigortacılık pazarı olan Japon pazarının en büyük oyuncularından biri Sompo Japon Insurance himayesine 2010 yılında girmiştir. 2011 yılında resmi olarak bir Sompo Japan firması haline gelen Sompo Japan Sigorta A.Ş., Türkiye'de de başarı grafiğini yükseltmeye devam etmiştir. Sompo Japan Sigorta, 2018 yılı itibariyle sigortacılık hizmetleri pazarında pazarın toplamda yüzde 5.3 payına sahip olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sompo Japan Sigorta Hizmetleri

Sompo Japan Sigorta, Türk sigortacılık pazarında sigortacılık işlemlerine dair pek çok farklı hizmet vermektedir. Sompo Japan kasko hizmetleri, aracının başına gelebilecek beklenmedik kazalara karşı kişiyi koruma altına almakta ve araca maksimum düzeyde güvenlik ve garanti sağlamaktadır. Sompo Japan bireysel kasko teminatları arasında araç çarpması ya da araca çarpılması, çalınması, yanması, aracın grev, lokavt ya da kargaşanın dahil olduğu halk hareketleri sırasında aldığı hasarlar, kötü niyetli fiziksel hareketler, doğal afetlerde uğradığı zarar ve kemirgen türü hayvanların araca verebileceği hasar başta olmak üzere pek çok farklı durumu içermektedir. Bir diğer Sompo Japan hizmeti olan Artı Konut Sigortası, kişilerin evini tamamen teminat altına almalarına izin verir. Özellikle ev sahibi olanların ya da sahip oldukları evi kiraya vermiş olanların sıklıkla tercih ettiği bu konut sigortası, pek çok avantajlı teminatı da beraberinde getirir. Artı Konut Sigortası teminatına dahil olarak yangın, yıldırım, infilak, hırsızlık, cam kırılması, ikametgah değişikliği masrafları, kira kaybı, enkaz kaldırma masrafları ve yeni değer teminatı gibi özel durumlar yer almaktadır. Sigortaya dolu, su ya da sel baskını, kar ağırlığı, fırtına ya da duman gibi ek teminatlar eklemek de mümkün olmaktadır. Sompo Japan sigorta hizmetleri arasında yer alan diğer teminat ürünleri zorunlu deprem sigortası, trafik sigortası, sağlık sigortası, ferdi kaza teminatları, iş yeri sigortası ve seyahat sigortaları olarak sıralamak mümkün. Satın almak istediğiniz herhangi bir sigorta paketi olması durumunda Sompo Japan acenteleri ile iletişime geçmeniz ve dilediğiniz sigorta paketini yaptırmanız mümkündür.

Sompo Japan İletişim Bilgileri

Sompo Japan anlaşmalı servisleri ile iletişime geçmek için markanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinden yetkili acenteleri bulabileceğiniz gibi firmaya ait tüm Sompo Japan iletişim bilgilerini de kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Sompo Japan şikayet ve yorumlarını okumak ve müşterilerinin geri bildirimlerini öğrenmek için ise doğru yerdesiniz. Dilerseniz siz de bir Sompo Japan Sigorta kullanıcısı olarak markaya dair görüşlerinizi diğer üyelerimiz ile paylaşabilir, marka yetkililerinin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.