Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Turkcell 7 GB İnternetim Yok Oldu Bir Anda

Ömer
29 Nisan 10:10
222

Turkcell'de taahhüdümü yeniledim. 8 GB olan internetimi 15 GB ile güncelledim ve saat 16.00'da yeni tarifeye geçtim. 15 GB internetin yanı sıra 5 GB hediye ve 10 GB daha hediye verildi. Saat 20.00'de 15 GB olan internetim 7.5 GB'a düşmüş. Müşteri hizmetlerini aradım; Facebook kullanmışım dediler. Ancak telefonda Facebook uygulaması bile yok ve kullanmıyorum. Diyelim ki kullanmış olsam, önce hediye GB'ların düşmesi gerektiğini söyledim. Ayrıca 4 saatte internetin yarı yarıya nasıl düşebileceğini anlayamadım ve herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Daha sonra dediğim gibi, önce hediye GB'lar düşmeye başladı. Şu anda 7.5 GB ana internetim duruyor. Turkcell'in nasıl bir işlem yaptığını anlayamadım. Müşteri temsilcisi de çözemediği için sanırım Facebook demekle yetindi. Herkesin dediği doğruymuş; Turkcell gerçekten fazla kullanım ücreti yansıtıyor.

29 Nisan 10:10 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Talebinizle ile ilgili inceleme yaparak en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Turkcell

29 Nisan 10:17

Değerli Müşterimiz, İnternet kotanızın çabuk bitmesi kullanımlarınıza bağlı olarak değişkenlik gösterir. İnternet kullanımınız esnasında indirilen ve yüklenen veriler mevcut paketinizden düşer. Paket aşımında da yine indirilen ve yüklenen veriler paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir. Tüm bu işlemlerin kullanım miktarı cihazınızda yüklü programların cihaz hızını yavaşlatıp hızlandırması, giriş yapılan site ve indirilmek istenen içeriğe göre farklılıklar gösterebilir. Sosyal medya uygulamalarını yoğun olarak kullanıyorsanız, otomatik video oynatma seçeneğini kapatmanızı öneririz. Turkcell uygulamamızdan da hangi tarih ve saatte ne kadarlık bir veri harcadığınızın bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yurt içi tüm konuşma ve mesajlaşma paketlerinde anında, internet paketlerinizde ise en fazla son 1 saat hariç olacak şekilde bu bilgileri görebilirsiniz. Her türlü bilgi ve yardım talebiniz için Turkcell uygulamasını kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Ömer
29 Nisan 10:56

Merhaba Turkcell yetkilisi tamam onu geçtik ben o süre zarfında öyle imkan yok ama diyelim ki kullanmamış olayım hediye GB dan düşmesi gerekiyor nitekim ertesi gün 7.5 GB sabit kaldı hediye GB düştü ilk gün neden hediye GB düşmedi de ana GB dan düştü bunun sebebi nedir sisteminizde bir bozukluk bir açık mi var araba?

Ömer
02 Mayıs 14:40
Turkcell 7 GB İnternetim Yok Oldu Bir Anda

Turkcell'in sadece benim GB larıma el koyduğunu düşünüyor dum meğerse yalnız değilmişim bir de beni suçlu konuma söylüyorsunuz yok kullanmışsınız ben diyorum Facebook kullanmıyorum Turkcell diyor kullanıyorsunuz artık kendinden şüphe etmeye başladım ama X de herkesin GB gittiği yazılarını okuyana kadar bu konuda da bakalım Turkcell nasıl bir açıklamada bulunacak bana açıklayıcı gerçek somut ifadeler kullanana kadar her yerde hakkımı arayacağım 7 GB nerede?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Turkcell Bayii Çalışanlarının Yalan Beyan İle Ütün Satışı

Fatih
20 Mart 21:47
3.349

Turkcell Numara Taşımada Vaat Ettiği Hediyeleri Vermiyor.

Oğuzhan
28 Aralık 2023 20:01
330
Turkcell Numara Taşımada Vaat Ettiği Hediyeleri Vermiyor.

Turkcell Paket İçeriği Eksikliği

Emin
05 Ekim 2023 12:13
408

Turkcell Kampanya Hakkım Tanımlanmadı!

Semih
19 Eylül 2023 18:33
158
Turkcell Kampanya Hakkım Tanımlanmadı!
Benzer Şikayet Yaz