Turkcell Numara Şikayetleri

(85 şikayet)
Turkcell

Kimi arasam üzgünüz bu numara aranamamaktadır diyor.

18 Mayıs
Turkcell

Yeter artık ya! 1 günde 532 numarasından 14 çağrı alıyorum, el insaf anam babam beni günde 14 kere aramıyor. Amacınız ne ayıp denilen bir şey var.

11 Mayıs
Turkcell

Turkcell'i senelerdir kullanırım fakat artık bu tacizlerinden bıktım yeter ya her Allah'ın günü 532'li numaradan aranıp taciz edilmez bir insan. Acilen bu saçma sapan tacize bir son vermeniz gerek.

11 Mayıs
Turkcell

Turkcell'den bana ait olmayan imzalı sözleşmeden yansıyan, sadece T.C. numaram tutuyor kalan hiç bilgim tutmuyor ama sözleşme incelenmesi talebinde bulunduğum halde 05/04/2018 bu yana bir inceleme yapıp dönemed…

28 Nisan
Turkcell

Kimseyi arayamıyorum. Yanlış numara diyor kapanıyor acilen çözüm bulun her yolu denedim Turkcell'in beni arayıp bilgi vermesini istiyorum.

13 Nisan

Aykut'un Teşekkür Mesajı

Teşekkürler
Turkcell

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

02 Mart
Turkcell

Turkcell hesabımı daha önce kullanmamama rağmen numaramı daha önceden başka bir şekilde alındığı bildirimi geliyor ve giriş yapamıyorum.

28 Şubat
Turkcell

Turkcell kadar yetersiz bir şirket daha yoktur herhalde, devamlı başkasına ait b…

30 Ocak
Turkcell

Her gün defalarca Turkcell'den 532'li numara arıyor ve konuşmuyor kapatıyorum tekrar arıyor. Buna bir çare yok mudur?

15 Ocak
Turkcell

053742**0 bu numara sürekli beni arıyor açıyorum cevap vermiyor ve nasıl oluyorsa aynı anda bir kere daha arıyor numara beklemede diyor ve o da geliyor ve cevap vermiyorlar. 2 saattir art arda arıyorlar duraksı…

13 Ocak
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları