Levent sonucu yetersiz buldu
Garanti Kapsamındaki Çamaşır Makinesi Lastiği Yırtılmasına 3.000 TL Ücret Talebi

Levent
26 Ocak 16:50
2.291
garanti-kapsamindaki-camasir-makinesi-lastigi-yirtilmasina-3000-tl-ucret-talebi-1.jpg

Arçelik bayisinden üç ay önce aldığım dmx9120 kodlu makinenin körük lastiği görseldeki gibi kendi kendine kopmuştur. Bunun müşteri hatası olduğunu söy...
| Derinlik | 580 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 9 Kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dk |