Arçelik Çamaşır Makinesindeki Yetkili Servis Müdahalesi Sonrası Ürün Kullanılamaz Durumda



Çamaşır makinesi çalışırken kendin kendine yırtılmış olan lastiği bana kullanıcı hatası olarak bildiremezsiniz, üstelik makinem henüz 1 yıllık garantisi devam ediyor. Siz bu şekilde neyin garantisini vermiş oluyorsunuz acaba?! Kesinlikle bir daha Arçelik kullanmam ürettiğiniz ürününün arkasında duru...
Daha önce sıfır aldığım çamaşır makinesinde sorun olduğu için değişme kararı verildi. Yeni verilen makine de sorunlar olduğunu servis kabul etti ayrıca sorunları video ile ilettim. 3 hafta önce değişim için servise kayıt açıldı ama hiçbir dönüş yok. Neredeyse iki aydır makineyi doğru düzgün kullanam...

Arçelik marka yeni aldığım 9102 model çamaşır makinesi çalışırken aşırı ses çıkardığı için servis talebinde bulunduk. Tam üç ya da dört kez geldiler ancak sesle ilgili sorunu çözmek yerine panel değişikliği yaptılar. Makinenin yeni nesil olduğunu belirterek, deterjan kullanımını azaltmamız gerektiği...

Bir yıl önce bütün beyaz eşyalarımızı Arçelik'ten aldık, çamaşır makinesi çalışırken cızırtı sesi geliyor. Çağrı merkezini aradığımızda 'çamaşır makinesi kullananlar da bu sorun var, attığımız linkteki yönlendirmeyi uygulayın' dediler. Yönlendirmedeki adımları harfiyen uyguladık fakat sorun çözülmed...

Arçelik 9102 pmg model kodlu çamaşır makinesini ekim 2022 tarihinde evime yetkili servis vasıtasıyla kurdurttum. Bundan yaklaşım 4 ay sonra çamaşır makinesinin çalışmaması sebebiyle servis çağırdım. Gelen yetkili servis personeli kazan ile kapak arasından çorabın alt kısma düştüğünü bu nedenle çalış...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 580 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 43 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |
| Kırışıklık Önleme | |