Arçelik Çamaşır Makinesinde Garanti Sonrası Kazan Delinmesi Ve Yüksek Değişim Ücreti

İstanbul Fatih Akdeniz Caddesi’indeki Arçelik bayisinden aldığım Arçelik 8120 pmg model çamaşır makinesinde ciddi bir üretim/hızlı yıpranma sorunu yaş...

İstanbul Fatih Akdeniz Caddesi’indeki Arçelik bayisinden aldığım Arçelik 8120 pmg model çamaşır makinesinde ciddi bir üretim/hızlı yıpranma sorunu yaş...
Arçelik 8120 PMG model çamaşır makinesini yaklaşık üç yıl önce İstanbul Fatih’teki Abdik Fevzipaşa Arçelik yetkili bayisinden satın aldım. Makinenin garantisi sadece bir ay önce bitti ve dün itibarıyla kazanı delindi. Yetkili servis geldi; yapılan incelemede kazandaki parçanın ince olduğu ve kırıldı...

Yaklaşık 3 yıl önce düğünüm için tüm beyaz eşyalarımı Ankara Sincan Arçelik bayisinden aldım. Aldığıma alacağıma pişman oldum, ürünleri kullandığımdan beri hiçbirinden tam anlamıyla memnun kalmadım. Son olarak Arçelik 8120 PMG model çamaşır makinemde çok ciddi bir sorun yaşadım. Garanti süresi bu y...

2022 Eylül ayında Arçelik'ten beyaz eşyalarımı aldım, almaz olaydım. Asla eski Arçelik kalitesi, sağlamlığı ve güvencesi yok. 27.11.2022'de düğünüm oldu. Ürünü kullanmaya başladığım anda içeride dumanlar oluştu. Ben de yeni normal diye düşündüm, üstünde durmadım ve aşırı sesli çalışıyordu. Baktım, b...

Arçelik'ten çeyiz olarak aldığımız ve garantisi devam eden 8120 pmg model çamaşır makinemizin 8. Ayda kazanın balansı bozuldu ve kazan lastiği yandı, evimiz dumanaltı oldu ve elbiselerimiz zarar gördü. Arçelik'ten değişim istememize rağmen onarım yapıldı. Fakat onarımdan sonra da ilk günden beri m...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 580 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Su Tüketimi | 43 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Enerji Sınıfı | B |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 8 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Kırışıklık Önleme | |