Buzdolabı Servis Gecikmesi Ve Bilgilendirme Eksikliği
Sn. Yetkili Buzdolabım Biz Evde Yok ken arızalanmış 4-5 Gün boyunca Çalışmamış. Tarafıma Yönlendiren Yetkili Servis 30.01.26 13.30 Servis geldi ve yap...
Sn. Yetkili Buzdolabım Biz Evde Yok ken arızalanmış 4-5 Gün boyunca Çalışmamış. Tarafıma Yönlendiren Yetkili Servis 30.01.26 13.30 Servis geldi ve yap...

2019'da aldığımız Arçelik buzdolabı soğutmuyor. Sürekli servis gelip 'bir şey yok' deyip gidiyor, ileri çektiriyor ama sorun bitmedi. En son yine üst kısım soğutmadı ve maalesef hala devam ediyor. Dolapsız kaldık, çöp oldu. Arçelik gibi bir markaya güvendik, 5 sene oldu.
2019 yılında annem için Arçelik markasının '2480 cm' model bir buzdolabı aldık. Aldığımız günden beri 6 ayda bir sebzeliğin altında su birikmesi nedeniyle servis çağırıyoruz. Her seferinde dolabın iç arka yüzeyindeki panel çıkarılıyor, birikmiş buzlar kırılıp temizleniyor ve 'bir şey kanalı tıkamış'...
2018 yılında Arçelik buzdolabı aldım. Buzdolabım arızalandı servisten randevu talep ettim geldiler ve buzdolabımın motorunun yandığını söylediler. Bu nasıl olabilir henüz 5 yıllık buzdolabı ve Arçelik yani tamamen kalitesine güvenerek aldığım bir marka olduğunu söylediğimde düşük voltaj dan olduğunu...
| Boy | 1720 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 701 mm |
| Genişlik | 704 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 401 lt |
| Gürültü Düzeyi | 44 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 98 lt |