Vestel Buzdolabında Gaz Kaçağı Ve Ücretsiz Çözüm Talebi

Vestel marka SC55001 model buzdolabımın soğutmaması problemi nedeniyle 26 Mart 2026 tarihinde Bursa Nilüfer’deki yetkili servise başvurdum. Ertesi gün...

Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi

Vestel marka SC55001 model buzdolabımın soğutmaması problemi nedeniyle 26 Mart 2026 tarihinde Bursa Nilüfer’deki yetkili servise başvurdum. Ertesi gün...

Vestel marka SC55001 model statik buzdolabımın garantisi bittikten yaklaşık altı ay sonra arızalanmaya başladı. Yaklaşık bir yıldır buzdolabının motoru sürekli "tık" diye ses çıkarıyor, düzgün soğutma yapmıyor ve bu nedenle cihazı sıcaklık bahanesiyle açık alana almamıza rağmen sorun hiç düzelmedi. ...
Yaklaşık 1 yıldır Vestel marka buzdolabımızda farklı arızalar yaşamaktayız. Bu süreçte en az 4-5 kez Vestel yetkili servisiyle ve müşteri hizmetleriyle görüştük. Her seferinde parça değişimi ve genel tamir işlemleri yapılmasına rağmen, sorunlarımız tam olarak çözülmedi. Özellikle son dönemde buzdola...
| Boy | 1830 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 735 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | Statik |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 500 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 128 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |