Marzieh sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Buzdolabı Ekranında Kapanma Sorunu Ve Teknik Destek Talebi

Marzieh
14 Ekim 2025 00:50
533


Vestel’den 4 yıl önce aldığım nf60022 ex gı Pro wıfı 523 litre no-frost buzdolabım pazar günü tamamen çalışmaz hale geldi. Hemen Vestel müşteri hizmetlerine ulaştım. Servisin salı günü geleceği söylendi, yoğun ısrarımız üzerine pazartesi günü geldiler. Servis, buzdolabının tüm kartlarının yandığını...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Inox |
| Derinlik | 750 mm |
| Genişlik | 760 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 524 lt |
| Gürültü Düzeyi | 39 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 124 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | D |