İbrahim sonuçtan memnun
Çözüldü

İbrahim
21 Ekim 2024 13:18
214


1 yıl önce Vestel 6 programlı inox bulaşık makinesi aldık. Kurulumu yapıldı. İlk kullanımda adeta elektronik yanık kokusu sardı, servisi çağırdık. Servis birkaç kullanımdan sonra geçer, ziftli kağıt kokusu ısınınca yapar dedi. Eyvallah dedik. 10-20-30 yıkama koku aynı, servisle görüştüm yine aynı, g...

Vestel b 6301x marka bulaşık makinesi aldım. Kapağında çizikler vardı bildirdim. İade talebinde bulundum. Bir hafta oldu halen gelip ürünü almadılar. ...
| Derinlik | 661 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 644 mm |
| Yükseklik | 881 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 47 dB |
| Su Tüketimi | 9 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 261 kWh (Yıllık) |
| Program Sayısı | 6 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A++ |
| Parlatıcı Göstergesi | |