Sürekli Arıza Yapan Vestel Bulaşık Makinesi Ve Yetersiz Servis Desteği
15 Kasım 2023’te aldığım Vestel BM 10502 X gı Pro Wi-Fi 10 programlı bulaşık makinesi, ilk 6 ay sorunsuz çalıştıktan sonra neredeyse her ay, hatta bazen 15 günde bir, bazen de 2–3 gün arayla ekranı gidip tamamen çalışmaz hale geliyor. Cihaz defalarca aynı arızayı verdi, bu süreçlerin hepsine ait vid...
Vestel Bulaşık Makinesi Sorunları Ve Yetersiz Servis Hizmeti

Vestel'in 10 programlı gün ışığı Pro teknolojisine sahip bulaşık makinesi, 2 yıldır sürekli arıza yaparak sorun yaratıyor. Cihazı düzgün bir şekilde kullanamadık. Servise değişim yapın dedik, ancak olumlu bir dönüş olmadı. Garantiye gidip geliyor, fakat 1 ay geçmeden tekrar arıza yapıyor. Sürekli fa...
Vestel Bulaşık Makinesi Kurutmuyor, Teknik Servis Yetersiz Ve İlgisiz
Vestel BM 10502 X gı Pro wıfı 10 Programlı Bulaşık Makinesi aldım. 15 mayısta kurulumuna gelen teknisyen bu makineyi ilk kez kurduğunu programlarını tam bilmediğini iletti. Tamam olur dedik. Sonra hangi programda yıkanırsa yıkansın uzun programlar da dahil bulaşıklar hem su lekeli hem de hiç kurutul...
Vestel Kategorileri
- Akıllı Priz 10
- Akıllı Saat 73
- Akıllı Tahta 7
- Akıllı Tartı 9
- Ankastre Fırın 336
- Ankastre Ocak 119
- Ankastre Set 161
- Aspiratör 57
- Bilgisayar 5
- Blender 226
- Blender Seti 70
- Buhar Kazanlı Ütü 133
- Buharlı Ütü 27
- Bulaşık Makinesi 2.378
- Buzdolabı 6.765
- Çamaşır Makinesi 3.910
- Çay Makinesi 181
- Çeyiz Paketi 55
- Davlumbaz 150
- Derin Dondurucu 587
- Dikey Süpürge 555
- Doğrayıcı 12
- Elektrikli Süpürge 200
- Espresso Makinesi 42
- Fırın 275
- Filtre Kahve Makinesi 210
- Hamur Yoğurma Makinesi 134
- Hoparlör 8
- Kahve Makinesi 65
- Kettle 62
- Kıyma Makinesi 22
- Klima 4.965
- Kombi 3
- Kulaklık 55
- Kumanda 122
- Kurutma Makinesi 1.348
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 260
- Mikrodalga 68
- Mikser 41
- Narenciye Sıkacağı 6
- Ocak 239
- Robot Süpürge 122
- Saç Kurutma Makinesi 15
- Semaver 25
- Ses Sistemi 2
- Set Üstü Ocak 101
- Su Arıtma Cihazı 13
- Su Sebili 149
- Süpürge 25
- Şarj İstasyonu 81
- Tablet 52
- Televizyon 6.890
- Termosifon 180
- Tost Makinesi 78
- Türk Kahve Makinesi 51
- Uydu Alıcısı 2
- Ütü 60
- Vakum Makinesi 29
- Vantilatör 10
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 598 mm |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 44 dB |
| Su Tüketimi | 9 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.65 kWh |
| Program Sayısı | 10 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | B |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |
