Türk Telekom Gaziantep Şikayetleri

(20 şikayet)
Türk Telekom

Gaziantep İslahiye Hatay Bulvarı üzerindeki çalışkan apartmanına Türk Telekom internet altyapısı yaptırmak istediğimizi 6 ay önce bildiride bulunduk fakat; imza bekleniyor bahane uydurarak bizi başlarından savd…

1 g
Türk Telekom

Türk Telekom ben Gaziantep Şahinbey Düztepe Mahallesi Ömer Battal Caddesi 6009 numaralı sokak oturuyorum. İnternet başvurusunda bulundum boş port olmadığından beklemeye aldınız sene 2018 hala bu sorunlar var.

10 Mart
Türk Telekom

Gaziantep Nizip Tatlıcak köyünde şebeke hiç çekmiyor köylüler Türk Telekom yerine V** T** hat kullanıyorlar köyümüze gidiyoruz arayanlar bize ulaşamıyor 1000'i aşkın belki daha fazla nüfusu var eğer sorun devam…

23 Şubat
Türk Telekom

Ben Gaziantep'te yaşan biriyim. Benim sokakta 19 gündür internetim yok bunu yetkililerle konuştum altyapınızla arıza planlanıyor diyor ama şikayet oluşturalı 19 gün hala geri dönüş yapılmadı.

19 Şubat
Türk Telekom

Avea Gaziantep'te %99.9 çekiyoruz diye bir yalan ile reklam yaptı. Benim evimde çekmiyor. Benim evim kırsalda değil. Adamların cevabı güzel ilerleyen günlerde nasip olursa düzelir.

12 Şubat
Türk Telekom

Gaziantep / Şehitkamil Onatkutlar Mah. 29.Sokak'ta tam 7 yıldır internet altyapı yoktur. 7 yıl içinde 7.000 defa aradım hala gelen giden yok. Daha Türk Telekom reklamını yapıyorsunuz her gün.

26 Ocak
Türk Telekom

2 aydır internet gidiyor 5 dakikada bir kopmalar meydana geliyor kullanamıyoruz.

22 Ocak
Türk Telekom

Gaziantep Şehitkamil Sam Mah. 'de internet altyapısı yok diyorlar, T**'in oluyor da Türk Telekom nasıl olmuyor.

05 Ocak
Türk Telekom

Gaziantep Yeditepe Mah. İpekevler'de çıkan internetin sorunu yüzünden 1 haftadır internet yok. Arıza kaydı bıraktık ilgilenen yok. Hizmet sıfır Türk Telekom sıfır. İlgilenin artık bir zahmet.

22 Aralık 2017
Türk Telekom

Gaziantep 5. organize sanayi bölgesinde 2,5 yıldır hala Türk Telekom'un altyapısı bulunmamaktadır. 5. OSB içerisindeki kurulu firmalar hala 21. yüzyılın gerektirdiği iletişim hizmetlerini alamamaktadır. Türk Te…

30 Kasım 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön