09 Mayıs
#11946340

BMW Şanzıman Yağı Ve Motor Suyu Birbirine Karışıyor!

2015 model F30 320i sahibiyim. Aracı 28 binden sonra arkadaşım yetkili servise götürmemiş. Ondan aldım ama tüm bakımları yapılmış. Aracın şanzıman yağı ve motor suyu bir parça arızası nedeni ile birbirine karışıyor. Bakımla hiçbir alakası olmayan bu sorun yüzünden araçta problemler başladı. Bu karışım turbonun da bozulmasına neden olmuş. BMW Almanya'ya mail attım. Beni İzmir Özgörkey servisine çağırdılar. Araç kontrol edildi.


Garanti dışı olduğu için yapılmıyor 127 bin TL tamir parası istiyorlar bu fabrikasyon arıza için. Araç şu anda serviste yatıyor. Almanya'ya mail atıp sorunun çözümünü bekliyorum. Hayatımda ilk kez bir BMW aracı 100.000 km üstünde satmadım. Sonuç fiyasko. 

Berk Berk 22.953 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Berk09 Mayıs

    Cevap geldi 117bin km'de olduğu ve servis geçmişi olmadığı için yapmıyormuşsunuz. Arkadaş bu araç bakıma gelse şanzıman soğutucusuna bakım mı yapacaktınız? Tek bir parçanızın problemi bu felakete neden oldu. Peki bu kadar önemli bir parçayı neden bu kadar dandik yapıyorsunuz?

  • BMW Temsilcisi09 Mayıs

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları