Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

SsangYongŞikayetvar üye markasıdır

47100
(88 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
135 Şikayet (Son 1 yıl)
SsangYongŞikayetvar üye markasıdır
47100
(88 değerlendirme)
Şikayet Yaz

SsangYong Şahsuvaroğlu Bursa Servis

Bekir
15 Haziran 10:23
1
SsangYong Şahsuvaroğlu Bursa Servis
5
Çözüldü
Burak
11 Haziran 16:10
210

"Özellikle ilgisinden dolayı Muhammed Mustafa beye teşekkür ediyorum."

Burak Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Burak
11 Haziran 12:38
165

"Özellikle ilgisinden dolayı Muhammed Mustafa beye teşekkür ederim."

Burak Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Murat
10 Haziran 23:39
607

"İlgi için teşekkür ederim"

Murat Şikayetini Yayından Kaldırdı

SsangYong Ssanyong Şahsuvaroğlu Maltepe

Caner
09 Haziran 21:42
434
3
Aynur
07 Haziran 22:39
498
Aynur Şikayetini Yayından Kaldırdı
4
Çözüldü
Mehmet
06 Haziran 18:54
-

"Fatura düzeltilecek ve aracımızı bugün teslim edecekler. Teşekkürler..."

Mehmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Eray
06 Haziran 16:58
776
Eray Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Fehmi
05 Haziran 13:39
212

"Selamlar, Küçük bir haklı şikayetimle ilgili firma yetkilisi ozan beye takip sürecinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim Ayrıca Tuzla şubesinden Ali bey’e teşekkür ederim"

Fehmi Şikayetini Yayından Kaldırdı
4
Çözüldü
Ekrem
04 Haziran 21:23
-

"Sorunumu giderdikleri için marka yetkililerine teşekkür ederim"

Ekrem Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Hacer
03 Haziran 23:47
939

"İlginiz alakanız için teşekkürler"

Hacer Şikayetini Yayından Kaldırdı
3
Tamer
01 Haziran 16:56
-
Tamer Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Halil
01 Haziran 14:38
987
Halil Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Berke
01 Haziran 11:07
122

"İlgi ve alaka için teşekkür ederim. Sanırım fikrimi yeniden gözden geçireceğim :)"

Berke Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Şahsuvaroğlu SsangYong Ayıplı Mal Satışı Hk.

Emre
31 Mayıs 13:46
2.997
Şahsuvaroğlu SsangYong Ayıplı Mal Satışı Hk.
Şahsuvaroğlu SsangYong Ayıplı Mal Satışı Hk.
3
Alper
28 Mayıs 10:02
675
Alper Şikayetini Yayından Kaldırdı
Emrah
10 Haziran 15:30
-
Emrah Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 216 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır SsangYong 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %49
Marka Karnesini Gör

SsangYong Hakkında

SsangYong, bir arazi aracı üretici markasıdır. Kore’nin otomotiv endüstrisinde başı çeken üreticilerden olan SsangYong, 1954 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Şahsuvaroğlu Grup’un Türkiye’de faaliyet gösterdiği alanlar bilindiği gibi inşaat ve otomotiv sektörüdür. Şahsuvaroğlu Grup’un otomotiv faaliyetleri ayağında ise SsangYong da bulunmaktadır. SsangYong Motor’un varlığı ile ülkemize arazi araçları piyasasına kaliteli bir soluk kazandırılmıştır. Şahsuvaroğlu Grup, 1966 yılında faaliyetlerine traktör ve yedek parça satışı ile başlamıştır. 2000’li yıllara kadar pek çok lokasyonda bayilerini açarak faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmüştür. Çalıştığı markalara kattığı değerlerle; Türkiye’de ilk yol yardım hizmeti, ilk interaktif servis hizmeti ve ilk masa başında kredi verme hizmeti sunarak temsil etmiş olduğu markaların satışlarına ivme kazandıran Grup, edindiği tüm bu tecrübe ve başarılar ışığında 2007 senesinde Güney Koreli SsangYong’un Türkiye Distribütörlüğünü almıştır. SsangYong, 1980’li yıllarda bağımsız olarak Musso ve Korando’yu geliştirerek dört çekerli araç dönemine de girmiştir. 2000 senesinden sonra ise SsangYong; Rexton, Kyron, Actyon, Korando ve Actyon Sports’dan oluşan SUV serisiyle lider konumuna yükselmiştir.

SsangYong Araçları Nelerdir?

SsangYong marka araçlar ülkemizde de hayli beğenilmektedir. En sevilen SsangYong araçlarından bazıları; SsangYong Tivoli, SsangYong Rexton, Korando, Kyron, Actyon Sports modelleridir. Bunlardan biri olan çevre dostu SsangYong Korando, markanın ilk önden çekişli monokok aracı olma özelliğine sahiptir. Küresel SUV pazarında Kore’nin en uzun süredir bilinen otomobili olan Korando, uzun vadeli ürün dizisi için bir dönüm noktası olmuştur. Bir başka model olan Chairman ise yine kendi sınıfında ülkenin önde gelen otomobillerinden biri olmayı başarmıştır. 5000 cc V8 motorunun yanı sıra 7 vitesli otomatik şanzımanıyla donatılmış ilk lüks otomobili olan Chairman W modeli Kore’nin amiral gemisi otomobillerindendir. Önde gelen lüks otomobillerle yarışmayı başaran Chairman W, sedan pazarı için yeni ufuklar geliştirilerek üretilmiştir. Yüksek sürüş performansı sağlayan ve şirketin kimliğini yansıtan teknolojilerle tasarımlarını şekillendiren SsangYong Motor, tamamen güçlü SUV ürün yelpazesinden yararlanmaktadır. SUV konusunda uzmanlığını kanıtlamış bir diğer firma olan Mahindra & Mahindra ile teknik işblirliği yapılarak SUV üreticisi olma konumunu daha da güçlendiren SsangYong Motor, güvenle tercih edebileceğiniz markalardan biri.

SsangYong Yorum ve Şikayetler

Eğer SsanngYong marka bir araç almayı düşünüyorsanız SsangYong yorum ve şikayetlerini muhakkak okumanızı öneririz. Ayrıca internetten kapsamlı olarak SsangYong fiyatlarını araştırabilir, modeller arasında fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz. Eğer daha önce SsangYong marka bir otomobil kullandıysanız yorum ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz SsangYong Şahsuvaroğlu iletişim bilgileri üzerinden markayla ilgili sorunlarınızı müşteri temsilcilerine aktarabilirsiniz. Marka ile ilgili yazılmış şikayetleri ise sayfamız üzerinden okuyabilirsiniz.