2021'de Satın Alınan Mikrodalga Fırının Üretim Tarihi 2013, Yedek Parça Bulunamıyor

2021 yılında Feriköy Uğur Ticaret’ten sıfır olarak satın aldığım Arçelik md 890 model ankastre mikrodalga fırınım 2 gün önce arızalandı ve ardından ye...

2021 yılında Feriköy Uğur Ticaret’ten sıfır olarak satın aldığım Arçelik md 890 model ankastre mikrodalga fırınım 2 gün önce arızalandı ve ardından ye...

Arçelik marka MD 890 ankastre mikrodalga fırınım yaklaşık 4–5 gün önce arızalandı. Eve gelen yetkili servis, magnetron parçasının arızalı olduğunu ve ...

2012 yılı 10 ay üretimi "Arçelik md 890 ı" model mikrodalga fırınımız (seri no 104452), aniden çalışmaz oldu. Servis çağırdık, söküp götürdüler. Anahtar yuvası swiç arızası varmış. Bu ürünün yedek parçası üretilmediğinden tamiri olamazmış. Geri getirildi, ankastre yuvasına takıldı. Kullandığımız tüm...
Arçelik md 890ı marka model ankastre mikrodalga fırınım hiç durmadan çalışması ve komut almaması üzerine Arçelik yetkili servisi eve gelerek ürünü gördü. Ancak daha görür görmez; 'sitenizde birçok insan aynı sorunu yaşıyor, bu modellerde sık yaşanan bir problem, ancak 7 yıldan daha yaşlı olması sebe...
| Hacim | 20 lt |
| Izgara | |
| Kontrol | Mekanik |
| Derinlik | 377 mm |
| Genişlik | 470 mm |
| Yükseklik | 282 mm |
| Ürün Tipi | Solo |
| Zamanlayıcı | |
| Güç Kademesi | 5 |
| Mikrodalga Güç | 800 watt |