Özge sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arçelik Çamaşır Makinesi Çamaşırları Yırtıyor Ve Servis Çözüm Sunmuyor
Özge
19 Nisan 01:46
843

Kocaeli Körfez Arçelik mağazasından 26 Ocak tarihinde Tmx 9 kilogram çamaşır makinesi satın aldım. Ürün bana 9 kilo olarak satıldı ancak makinenin kaz...
Yaklaşık 8 aydır kullanmakta olduğumuz Arçelik 9120 TMX 9 kg çamaşır makinesinde, 5 gün önce kazan delinmesi sorunu ortaya çıktı. Herhangi bir kullanım hatası yapmadığımız halde, makinede bu kadar kısa sürede böyle ciddi bir arıza oluşması bizi çok şaşırttı ve mağdur etti. Sorun sonrası yetkili ser...

08.10.2025 tarihinde bir bayiden yaklaşık 23.500 TL ödeyerek Arçelik 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi satın aldım. Ürün daha 4 ay bile olmadan, bir bu...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 546 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 74 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 49 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |