Ayşe sonuçtan memnun
Çözüldü
Yeni Satın Alınan Buzdolabında Eksik Parçalar Ve Aksesuarlar

Ayşe
01 Kasım 2025 01:35
1.669
yeni-satin-alinan-buzdolabinda-eksik-parcalar-ve-aksesuarlar-1.jpg

| Boy | 1865 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 750 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 477 lt |
| Gürültü Düzeyi | 38 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 123 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |