Arçelik Buzdolabı Dondurucu Çekmece Kırıldı Garanti Talebi

Mayıs 2024’te aldığım Arçelik 270531 eı model buzdolabını Sakarya Erenler’de kullanıyorum. Henüz iki yıl bile olmadan dondurucu kısmındaki çekmece, he...

Mayıs 2024’te aldığım Arçelik 270531 eı model buzdolabını Sakarya Erenler’de kullanıyorum. Henüz iki yıl bile olmadan dondurucu kısmındaki çekmece, he...
Arçelik'ten memnunduk taki Esenyurt Bozkurt bayiniz ve Yenibosna Arçelik servisinizle karşılana kadar. Biz yaklaşık 15 güne evleneceğiz. Ayın 18/04/2024 Ocak, fırın, davlumbaz, çamaşır ve kurutma mak. Bulaşık mak. Televizyon, buzdolabı vs aldık. Aldığımız ürünler set halinde falanda almadık. Neredey...

Emre Çarşım Gaziosmanpaşa merkez şubesinden beyaz eşya komple set ürün satın aldık. 1 ay olacak fabrikadan ürün bekliyoruz. Eksik malzemelerimiz buzdolabı ve ankastre setin ocak kısmı, çağrı merkezlerinden sizleri arıyorum ancak biz size döneceğiz demekten başka bir cevap vermediniz. Bu ayın 20sinde...
| Boy | 1850 mm |
| Renk | İnox |
| Derinlik | 705 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 427 lt |
| Gürültü Düzeyi | 38 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 97 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |