Arçelik Buzdolabı Sorunları Ve Yetersiz Servis Hizmeti

Arçelik'ten 6 sene önce annemler buzdolabı aldı. Buzdolabı 2 kere bozuldu. Bu kadar kısa sürede 2 kez arıza vermesi bence sorun. Kompresörün değişmesi gerekiyormuş, 9 bin küsur lira. Yazıklar olsun. Daha önce de 2 kez Arçelik buzdolabı almıştık, 2 kez gövdede çatlak çıkmıştı. Ayrıca servis, ikame do...
Arçelik Buzdolabı Değişimi Yapılmıyor
İki sene önce satın aldığımız buzdolabı, 24.10.2023 tarihinde ilk kez arıza yaptı. Sebzelik ve kahvaltılık bölümündeki tüm ürünler donmuştu. Bu bir ay içerisinde sensör değişimi ve ana kart değişimi gerçekleşti. Buzdolabı, üç gün boyunca serviste kaldı ve ardından herhangi bir sorun olmadığı belirti...
Arçelik Buzdolabı Deprem Hasarı

Arçelik buzdolabı aldım Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem sonucunda Kahramanmaraş Göksun ilçesinde bulunan buz dolabımın üst kapağı dolabın eğilme oldu. Dolabımın garantisi yeni başlamasına rağmen garantiye gitmiyor diye cevap aldık. Sonuçta doğal afetten olan bir arıza bu neden karşılanmıyor bu...
Arçelik Kategorileri
- 3D Yazıcı 31
- Airfryer 87
- Akıllı Ev Sistemleri 40
- Akım Korumalı Priz 53
- Ankastre Set 576
- Aspiratör 135
- Bilgisayar 22
- Blender 343
- Buharlı Kırışık Giderici 12
- Buharlı Temizleyici 67
- Bulaşık Makinesi 5.821
- Buzdolabı 10.328
- Cep Telefonu 99
- Çamaşır Makinesi 9.511
- Çay Makinesi 1.597
- Çeyiz Seti 177
- Çok Amaçlı Pişirici 84
- Davlumbaz 672
- Derin Dondurucu 1.198
- Dikey Süpürge 1.163
- Ekmek Kızartma Makinesi 9
- Ekmek Yapma Makinesi 40
- Elektrikli Isıtıcı 15
- Elektrikli Izgara 10
- Elektrikli Süpürge 471
- Epilasyon Aleti 2
- Fırın 1.757
- Güneş Paneli 12
- Halı Yıkama Makinesi 4
- Hamur Yoğurma Makinesi 76
- Hava Soğutucu 330
- Hava Temizleyici 15
- Isı Pompası 57
- Kahve Makinesi 2.526
- Kahve Öğütücü 9
- Katı Meyve Sıkacağı 30
- Kettle 111
- Kıyma Makinesi 26
- Klima 7.945
- Kombi 448
- Kulaklık 24
- Kumanda 130
- Kurutma Makinesi 3.444
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 396
- Mikrodalga 256
- Mikser 13
- Mutfak Robotu 35
- Narenciye Sıkacağı 26
- Ocak 1.570
- Robot Süpürge 714
- Rondo 50
- Saç Düzleştirici 6
- Saç Kurutma Makinesi 9
- Semaver 92
- Ses Sistemi 3
- Su Arıtma Cihazı 340
- Su Sebili 432
- Şofben 48
- Tablet 13
- Televizyon 2.790
- Termosifon 227
- Tıraş Makinesi 3
- Tost Makinesi 500
- Ütü 332
- Vantilatör 107
- Waffle Makinesi 9
- Yazar Kasa 16
- Yoğurt Makinesi 55
- Yumurta Pişirme Makinesi 3
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Boy | 1850 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 705 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 440 lt |
| Gürültü Düzeyi | 44 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 98 lt |
