Kayhan sonuçtan memnun
Çözüldü
Arçelik Arızalı Su Sebili

Kayhan
25 Ekim 2023 22:05
729

| Kontrol | Mekanik |
| Derinlik | 360 mm |
| Genişlik | 310 mm |
| Cihaz Tipi | Alt Damacanalı |
| Yükseklik | 1040 mm |
| Musluk Sayısı | 1 |
| Soğutma Kapasitesi | 2.5 lt/h |
| Sıcak Su Özelliği | |
| Soğuk Su Tank Kapasitesi | 3.6 lt |
| En Düşük Su Soğukluğu | 5 °C |
| En Yüksek Su Sıcaklığı | 10 °C |