Vestel Buzdolabının Değiştirilmesini Talep Ediyorum

Nazire
27 Nisan 13:14
2

| Boy | 1830 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 720 mm |
| Genişlik | 730 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 435 lt |
| Gürültü Düzeyi | 41 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 98 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |