Mehmet sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Soğutmayan Derin Dondurucu, Tekrarlayan Arıza Ve Maddi Zarar

Mehmet
19 Mart 14:26
754

| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 1550 mm |
| İç Hacim | 194 lt |
| Kapı Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kullanım Biçimi | Dikey |
| Çekmece Sayısı | 6 |
| Dondurma Kapasitesi | 24 kg |