Renault Megane 4 Enjeksiyon Arızası Sorunu

Berkay Berkay30 Nisan 23:31

Aracımız Renault Megane 2016 model 1.6 Joy paketidir aracımda enjeksiyonu kontrol ettirin, esc kontrol ettirin yazısı hatası veriyor. Yetkili servise götürdük aracın arızasını bulamadılar kronik bir sorun dediler. Araca o kadar para veriyoruz fakat sorunu bulamıyorlar ve aracın çekişi çok düşük hiç memnun değilim. Araca daha fazla zarar gelir diye binmiyoruz bizler bu arabayı bu sorunlar için almadık lütfen gerekli yerlerin şikayetimizi değerlendirip bize dönüş yapmasını temenni ediyoruz.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 2Yorum

Cevaplar

profile-icon Berkay 24 Mayıs 16:25

Aracın frenine basınca ses geliyor sorun olmadığı halde biz yandık siz yanmayın Renault Megane 4 aracını almayınız.

profile-icon Berkay 24 Mayıs 16:22

Bazı Renault Megane 4 kullanıcılarına sorduk onlarda da bu sorun varmış madem kronik bir sorununuz var müşteri memnuniyeti için Renault bayisinin sorunumu düzeltmesini istiyorum.

profile-icon Berkay 24 Mayıs 16:14

Aracımız gazlı olduğu için servis bakmıyor diye bizi Renault bayisi bilgilendirdi. Renault Megane 4 alacak arkadaşlar gaz taktırma hayali ile bu aracı almayın aracımıza hiçbir şekilde çözüm üretilmedi ve arıza hâlâ devam ediyor o kadar para veriyoruz ama araçtan soğuduk hiçbir şekilde çözümde üretilmedi Gün geçtikçe aracın performansı düşüyor ve başka arızalar açacak korkusu içindeyiz kesinlikle Renault Megane 4 almayınız bizler aldık hata yaptık sizlerde alıp başınızı ağrıtmayın.

Renault Logo Renault 04 Mayıs 08:53

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Yunus 24 Mayıs 15:43  

  İyi günler aynı problemi yaşıyorum daha araştırma aşamasında bir çözüm bulunabildi mi

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Berkay 24 Mayıs 16:09  

  Hayır bulunamadı bu araçlarda gaz olduğu için serviste bakmıyor ortada kaldık.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler