Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Doğuş Çay

75Şikayet
1,4
Şikayet Yaz
Şikayetler
338 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
Doğuş Çay
1,4
  • Çözülen
  • Videolu
1

Doğuş Çaydan Kemik Çıktı!

profile
1 hafta önce
79

Doğuş Karadeniz siyah filiz çayı 1 kilo siyah çayın içerisinden kemik çıktı. 8690719047308 barkodlu 03/08/2026 SKT li çayı Levent Köprüsü A101 den aldım. Çayın içerisinden kemik çıkınca şok oldum. Nasıl bir fabrikada paketlendiğine dair şüphelerim oluştu açıkçası.

Doğuş Çaydan Kemik Çıktı!
Doğuş Çaydan Kemik Çıktı!

Doğuş Çay Kutudan Eksik Ürün Çıktı

profile
1 hafta önce
40

Doğuş mistik çay aldım kutuda 2 adet poşet boş çıktı ayrıca bir adette IP yoktu gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim. Sürekli kullanıyoruz bu tarz sorunların olması maddi zarara uğramaya sebebiyet vermektedir. Çomü Araştırma Hastanesi Genetik laboratuvarına ürün rica ediyoruz

Doğuş Çay Doğuş Marka Toz Şekerinde Sorun

profile
1 hafta önce
37

Metrodan almış olduğum 1 kg lik Doğuş marka tozşeker 890 Gr geldi. Diğer paket ise taşlı, kumlu Bu devirde market market ucuz ürün ararken bir de ürünlerin eksik ve hijyenik olmaması bizleri iyice zor durumda bırakıyor. Bir Avrupa ülkesi olsa, şirketi süründürürler.

1

Doğuş Çay Tat Ve Kıvam Bozukluğu

profile
2 hafta önce
21

Evimizde Uzun zamandır beğenerek Doğuş filiz çay kullanıyoruz. Ancak son 2 aydır aldığımız tüm paketlerde tat kötü. Seri değişsin diye çayı bitirelim bu tada katlanalım dedik. 1 ay geçti yeni seriden aldık Ancak maalesef yine tat kötü. 1 ay daha geçti tekrar yeni seri ve tine kötü. İnanın evde çay k...

Doğuş Çay'da İçerisinde Naylon İp Bulunan Bir Paketle Karşılaştım

profile
2 hafta önce
21

Adım Muammer G*****, bir kilo Doğuş çay aldım. Yıllardır Doğuş Çay içiyorum ve ilk defa böyle bir durumla karşılaştım. Çayı açtığımda içerisinden altı yedi santim uzunluğunda kalın bir naylon ip çıktı. Fotoğrafını çektim, isterseniz size gönderebilirim. Konya'dan selamlar.

Doğuş Çay'da İçerisinde Naylon İp Bulunan Bir Paketle Karşılaştım
Doğuş Çay'da İçerisinde Naylon İp Bulunan Bir Paketle Karşılaştım
1

Doğuş Çay Çayın İçinde İp Çıktı

profile
2 hafta önce
31

Ürünümüzün içinden ip çıktı. İlk defa karşılaştım ama çok da şaşırdım. Lütfen bunun geri dönüşünün sağlanmasını istiyorum. O kadar küçük bir ip de değildi. Yani kocaman bir ip çıktı. Ben sürekli bu çayı kullanıyorum ama çok şaşırdım. Böyle bir ihmal nasıl oldu?

Doğuş Çay Çayın İçinde İp Çıktı
Doğuş Çay Çayın İçinde İp Çıktı
Doğuş Çay Çayın İçinde İp Çıktı
1

Doğuş Çayın İçinde Taş Var

profile
4 hafta önce
25

Doğuş bergamot aromalı siyah çayın içinde taş çıktı inanılmaz bir şey. Şu an paketin tamamını döksem kim bilir neler çıkacak, nasıl dikkat edilmiyor. Böyle şeylere her şeyden korkar olduk. Yerken içerken bu tür şeylere, en önemlisi Türkiye markalarına, bu yakışıyor mu?

Doğuş Çayın İçinde Taş Var

Doğuş Çay Ağızda Bıraktığı Kötü Koku

profile
28 Ağustos
33

Doğuş marka kayısı çayı aldım. Normalde hep alır içerim. Çayda resmen küf kokusu var. İçerken insanın midesini bulandıracak şekilde, hem de daha 3 gün olmadı alalı. Fişi genelde almadığım için fişsiz değişim yapmadılar. Doğuş'un çoğu ürününü kullanırım, sorun yaşamamıştım. Ama resmen kayısı çayından...

Çay Üreticisinin Çilesi Özel Sektör Doğuş Çay

profile
15 Ağustos
28

Doğuş Çay fabrikası haftalık ödeme diye taban fiyatın altında aldığı ucuz çayın parasını. Dediği sürede ödemeyip üreticiyi mağdur ediyor. Biz isçi parası vermek için çayı ucuza verirken 07.08.2023 te sattığım çayın parasını 18.08.2023 te verecekmiş... Bu kadar olmaz ayıptır.

1

Doğuş Çay Paketinden Çıkan Sürpriz!

profile
26 Temmuz
35

Doğuş Çay paketi'nin içerisinden çıkan sürpriz! Bu şikayetimi kendilerine yolladım ancak geri dönüş sağlamadılar (maili yolladığım temsilci geri dönüş yaptı ancak inceleme için bir cevap alamadım). Bu da müşterilerini ne kadar umursadığının kanıtıdır. Defalarca yazmaktansa buradan yazarak herkesin g...

Doğuş Çay Paketinden Çıkan Sürpriz!
Doğuş Çay Paketinden Çıkan Sürpriz!
Doğuş Çay Paketinden Çıkan Sürpriz!

Doğuş Çay Mesaj Gönderip Duruyor

profile
25 Temmuz
19

2 3 senedir Doğuş Çay'dan sürekli mesaj geliyor, değerli üreticimiz; bilmem ne. Diye. Hiçbir alakam olmamasına rağmen. Bugün artık buna dur demek istedim. Lütfen numaramı silin. Mesaj göndermeyin. Rica ediyorum... Üzülüyorum daralıyorum isyan ediyorum isyan. ( mesajı doldurmam gerekti )

1

Doğuş  Filiz Çay Küf Kokuyor

profile
25 Temmuz
46

Doğuş Çay yılların markası... Para kolay kazanılmıyor içtiğimiz çay neden bulanık diyorduk yazık. Küf müdür nedir bilemedik çay bile kokuyor. Ya bu nasıl bir şey lütfen ilgilenir misiniz bir sürü şikayet var bu insanlar ekmek parasını kolay kazanamıyor.

Doğuş Çay Doğuş Cay Ear Grey Demlik Poşet Çayda Yoğun Koku

profile
24 Temmuz
62

İki gün önce Migros'tan Doğuş çay Earl Grey demlik 100'lük çay aldım. Çay eski tadından çok uzak, bergamot aroması çok yüksek, içi resmen mazot gibi kokuyor. Çayı içemedim bile. Her zaman tercih ederdim ancak çok kötü olmuş. Bu sefer tadı elimde patladı, resmen hayal kırıklığı.

Doğuş Çay Çay In Tadı Çok Kötü

profile
08 Temmuz
26

Doğuş Çay ın kırmızı paketini aldım çayda acayip bir tat vardı hiç şeker kullanmamıza rağmen tatlı tadı geliyordu. Boya mi vardı yoksa başka bir şey mi tartışılır. Allah fırsat vermesin böylelerine. Eski çayların tadı nerede kaldı. Hiç çay tadı yok artık çaylarda

1

Doğuş Çay Cipso'dan Karşılıksız Hediye Kuponu

profile
08 Temmuz
18

Cipso paketlerden çıkan hediye kuponlarının herhangi bir karşılığı yok. Doğuş Çay grubunun kampanyası kapsamında Gelibolu'da ve Eceabat'ta kuponları değerlendiremedik. Mütevazi bir promosyon/hediye için Tekirdağ ya da İzmir'e mi gidelim? Tüketiciye biraz saygı talep ediyoruz.

5
Çözüldü

Ad Yapıp Kalitesi Yok Olan, Doğuş Çay

profile
04 Temmuz
403

"İlgilenildi ve çözümlendi teşekkürler Doğuş Çay"

Ürünü bilindik marka diye 3 paket aldım çay paketini açıp demledim. Böyle kötü bir tat olamaz. Kötü, ad yapıp kalitesini böyle düşüren çay firması olm...

1
profile
3 hafta önce
4
Gülder Şikayetini Yayından Kaldırdı
1
profile
28 Ağustos
138
Rıdvan Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Doğuş Çay bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Doğuş Çay henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Doğuş Çay Hakkında

1985 yılında kurulmuş olan Doğuş Çay, Türkiye'nin önde gelen çay firmaları arasında yer almaktadır. Başta çay olmak üzere şeker ve konserve üretimi de gerçekleştiren Doğuş Çay, alt marka ürünleri ve sektördeki lider konumu ile yurdun en çok tercih edilen çay markaları arasında bulunmaktadır. Doğuş Çay, kurulduğu yıldan bu yana sürekli olarak kendini geliştirmekte, hedeflerini büyütmekte ve faaliyet alanını genişletmektedir. Bu kapsamda 2000 yılından itibaren tüm ürünlerini TSE, ISO 9001, ISO 22000, 15014001 ve OHSAS 18001 belgeleri kapsamında, kalite standartları çerçevesinde üretmeye başlamıştır. Bununla birlikte tüm Doğuş Çay üretim tesisleri, AB normlarına ve hijyenik standartlarına uygun olacak şekilde tutulmaktadır. Doğuş Çay markası, Doğuş Yiyecek & İçecek, Doğuş Şeker ve Doğuş Bahçe olmak üzere birden fazla alt markaya da sahip olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Doğuş Çay Ürünleri, Markaları & Faaliyet Alanları

Doğuş Çay, başta siyah çay olmak üzere pek çok farklı çay türünün üretimini yapmakta ve piyasaya sürmektedir. Doğuş Çay Siyah Çay serisi, Doğuş Filiz Çayı, Doğuş Gurme Çay, Doğuş Geleneksel Rize Çayı, Doğuş Karadeniz Çayı, Doğuş Tiryaki, Doğuş Bergamot ve Doğuş Karadeniz Export Çay olmak üzere farklı ürün çeşitleri barındırmaktadır. Bu çaylar arasında harman ve yaprak farkı bulunmakla birlikte hepsi en yüksek kaliteli çay filizleri baz alınarak üretilmektedir. Doğuş Çay Yeşil Çaylar serisinde sade, bergamot aromalı, limonlu ve tarçınlı karanfilli gibi farklı tatlar bulunmaktadır. Doğuş Çay'ın bitki çayları ise adaçayından ıhlamura, papatyadan rezeneye, nane limondan ekinezyaya farklı bitkilerden harmanlanarak üretilmektedir. Poşet çay paketlerinde sunulan bu bitki çaylarının tüketimi ve içimi oldukça kolay ve keyiflidir. Bununla birlikte Doğuş Çay, meyve çayları, mistik çaylar ve fonksiyonel çaylarıyla da beğeni toplamaktadır. Doğuş Çay markasının ürünleri, yalnızca çay çeşitleri ile de sınırlı değildir. Doğuş Yiyecek ve İçecek grubu, markanın 2013 yılında dahil olduğu cips sektörü atılımı sonrasında Cipso, Patos, Chips Master ve Çerezos markaları ile çeşitlenmektedir. Doğuş Şeker markası küp ve toz şeker olmak üzere farklı gramajlarda şeker üretimi gerçekleştirirken Doğuş Çay'ın online mağazası da 7/24 kullanıcılarına hizmet vermektedir. Doğuş Çay sahibi, ürünleri ve marka tarihçesi hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz markanın resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz. En güncel Doğuş Çay yorumları için ise bu Şikayetvar sayfasını takipte kalabilirsiniz.

Doğuş Çay Şikayet & Yorumları

Kullanmış olduğunuz Doğuş Çay ürünleri hakkındaki güncel yorum ve görüşlerinizi buradan paylaşarak siz de sesinizi duyurabilirsiniz. Tadı, tazeliği, kalitesi, ambalajı gibi pek çok farklı konuda ele alabileceğiniz Doğuş Çay ürünleri hakkındaki şikayetlerinizi hemen şimdi paylaşarak memnun kalmadığınız noktaları markaya iletebilirsiniz. Doğuş Çay şikayet ve Doğuş Çay yorumlarının toplandığı bu sayfa üzerinden aynı zamanda farklı Doğuş Çay ürünlerini kullanmış olan tüketicilerin geri bildirimleri arasında da gezinebilirsiniz. Herhangi bir Doğuş Çay ürünü satın almadan önce o ürün hakkındaki gerçek kullanıcı yorumlarına bu sayfa üzerinden kulak vererek hem ürün hem marka hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Doğuş Çay iletişim numarası 444 97 53 olup, 7/24 hizmet vermektedir.