23 Mayıs
#12017298

BMW “Tam Tahrik Gücü İle Sürüş Mümkün Değil” Sorunu!

2016 Ekim ayında Borusan Oto Avcılardan almış olduğum 2016 model BMW 520i aracımı henüz daha 16000 kilometre kullanmama, 10000 bakımını yine Borusan Oto Avcılar yetkili servisinde yaptırmamama ve sadece hafta sonu aracı olarak kullanmama rağmen motor arızası verdi. Aracın motorundan gelen yüksek ses, yüksek hızlarda aracın kendiliğinden devir düşürmesi ve yüksek hızlarda verilen “tam tahrik gücü ile kullanım mümkün değil” arızasından dolayı aracımı Borusan Oto Avcılar yetkili servisine götürdüm ve bana aracın test sürüşüne çıkılıp arızanın tespit edilmesi gerektiğini söylediler. Aracımı bıraktıktan iki gün sonra arayıp aracın termostatının yeterince iyi çalışmadığını ve değişmesi gerektiğini söylediler. Ardından aracın garantisini bittiğini söyleyip benden 5000₺ talep ettiler.
2007 model 12 yaşında Honda marka bir araca daha sahibim ve bu zamana kadar hiçbir arızasını görmedim ve buna karşılık 2016 model BMW marka bir aracın henüz 3 yaşında yapmış olduğu bu arızanın ve istenilen bu meblağın haksız olduğunu düşünüyor ve bu arızanın tarafınızdan karşılanmasını talep ediyorum.
Umarım BMW kendi üzerine düşeni yapar ve verilen paraları hak eder.

Kazım Kazım 23.884 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kazım24 Mayıs

    İlginiz için teşekkür ederim aracım halloldu

  • Kazım23 Mayıs

    Teşekkür eder ve acil olamasını rica ederim

  • BMW Temsilcisi23 Mayıs

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

Ziyaretçi Yorumları