Blue Diamond

tam yıldız tam yıldız tam yıldız yarım yıldız boş yıldız 3.3
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Blue Diamond ile ilgili bir şikayetin mi var?
607 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
3
4 gün önce

Blue Diamond Avcılar Merkezdeki Çarşılı Kuyumcusunun Mağduruyum

Avcılar merkezde bulunan Blue Diamond çarşılık kuyumculuktan şikayetçiyim. Piyasa değeri 12-13 bin olan ürünü 18 bine sattı ve 'size kötü mal veremeyiz' deyip mağdur etti. Bizi gittim itiraz ettiğimi ve bu durumu kabul etmediğimi söylediğimde bana dedikleri şu: 'Siz neden AVM kuyumcularına gitmiyors...

profile
298
1 hafta önce

Blue Diamond Markadır Diye Aldık!

Blue Diamond Şişli şubesinden 5 pırlantalı alyans yüzük aldık. 1 buçuk yıl içerisinde 3 kere taşı düştü. Buna binaen, bu sözde markaya karşı tamamen itimadım kırıldı. Bununla da kalmayıp, her taş tamir işleminde parlatma işleminden dolayı yüzük 0.19 gram eksildi. Sertifikasında 4.04 yazan yüzük, şu ...

profile
174
1 hafta önce

Blue Diamond Yüzüğü Yapıyor Ama Teslim Edemiyor

Forum İstanbul Blue Diamond mağazasıdan almış olduğumuz yüzüğü parmağıma büyük gelmesinden kaynaklı çalıştığım şirkete konum olarak Özdilek AVM'nin yakın olmasından dolayı küçültülmesi için teslim ettik. En geç 15 iş günü içerisinde teslim edilebileceğini hatta daha erken de olabileceğini söylediler...

profile
Zeynep'in Teşekkür Mesajı
  • 6 gün önce

“Maltepe Piazza bluediamond mağaza müdürü Güven Bey ile satın aldığımız yüzük ile ilgili iletişime geçtim. Kendisi çok kibardı, mağduriyet yaratan bir durum var ise gidermek için yardımcı olacağını ifade etti. Kendisinin ilgisine çok teşekkür ederim.”

Zeynep Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
768
2 hafta önce

Blue Diamond Metropol AVM Mağazasında Yaşanan Sorun

Blue Diamond Metropol AVM mağazasına internette bulunan kampanyalı ürünlerini satın almak için gittik. Mağazaya gittiğimizde internette satılan ürünlerin kalitesinin düşük olduğu, hediyesinin de kalitesiz olduğu söylendi. Internette olmayan mağazadan bir ürün bize satıldı ve fatura verilmedi. Kapısı...

profile
696
2 hafta önce

Blue Diamond Metro Garden AVM'den Satın Aldığım Bileklik

Oğlum Anneler Günü 14,05,2023 Pazar günü hediye bileklik aldı. Metro Garden AVM'den 9 gramlık satış fiyatı işçilikli 5,64 gram alış fiyatı deyip oğlumu yanıltmışlar. Hiç böyle bir satış görülmemiş bileklik. 5.64 gram 15 gün içerisinde değişim sağlayabilirsiniz dediler. Mağazaya gittiğimde 5 gram alt...

profile
Elif'in Teşekkür Mesajı
  • 4 gün önce

“Keşke buraya yazarak sorun çözdürmek zorunda bırakılmasaydık ama her şeye rağmen aramız bozulmadan memnun ayrıldığımız için teşekkür ederim.”

Elif Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
1.152
2 hafta önce

Blue Diamond Blue Dimond Yüzük

Blue diamond tan 2021 Ağustos ayında Baget Pırlanta yüzük aldım 2022 Aralık ayında Baget yüzüğümün taşlarından biri çatlamıştı ve firmaya götürdüğümde müşteri kaynaklı olduğunu ve 50 USD karşılığında değiştirebileceklerini belirttiler. Herhangi bir çarpma vurma olmamasına rağmen mecburen kabul edip ...

profile
Serap'ın Teşekkür Mesajı
  • 2 hafta önce

“Sorunum kısa sürede çözüldü teşekkürler”

Serap Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Selenay'ın Teşekkür Mesajı
  • 3 hafta önce

“Özür için arandım ilgileri için teşekkür ederim”

Selenay Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
1.092
3 hafta önce

Blue Diamond İade Kabul Etmiyorlarmış

İade asla kabul etmiyorlar İstanbul Marmara part AVM'de ki ismi f**** bey olan kişi dün sattığı ürünü iade almıyor üzerinden 24 saat bile geçmediği halde kabul edilmiyor diyor. Kutusundan dahi çıkmayan hiç ellenmemiş ürün 24 saat geçmediği halde nasıl iade alınmaz anlamıyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile
Tahsin'in Teşekkür Mesajı
  • 3 hafta önce

“Bugün bluediamond tarafından arandım. Elmas yüzüklerde belli periyotlarda bakım yapılması gerektiği bilgisi aktarıldı. Oluşan problemi bakımla giderebileceklerini söylediler. Bluediamond'a yüzüğü bırakacağız. İlgilendikleri için teşekkür ederim.”

Tahsin Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
1.267
3 hafta önce

Blue Diamond Tek Taş Mücevher Yüzük Hk

Şanlıurfa şubesinden yüzük aldım. Ölçüsü uymazsa 14 gün sonra gelin değişiriz dediler. Gittim küçülteceğini söylediler. Bende orijinali ile değişim hakkımı istedim. Olmaz o bizim raf ürünümüz dediler. Ucuz verdik dediler. Beni ilgilenmediler. Fatura var her şey var.

profile
Enes'in Teşekkür Mesajı
  • 2 hafta önce

“İlgi ve yardımlarınız için teşekkür ederim”

Enes Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
1.607
3 hafta önce

Blue Diamond Sürekli Taşları Düşen Set

Blue Diamond İstanbul Pendik Fevzi Çakmak Mahallesi şubesinden 8-9 ay önce altın set aldık. Fakat hiçbir şekilde kullanamadık. Taşları sürekli düştü. 2 kere taş takmaya verdik. Birinde yanlış taş takıldı. Birinde eksik taş takılmıştı. Sonra takılan taşlarda düştü. İade etmek istedim. Mağduriyetimden...

Blue Diamond Sürekli Taşları Düşen Set
Blue Diamond Sürekli Taşları Düşen Set
Blue Diamond Sürekli Taşları Düşen Set
profile
2.707
3 hafta önce

Blue Diamond Fatura Ve Garanti Belgesi Verilmedi

Merhaba, Konya Kent Plaza Akköylüler Blue Diamond mağazasından ametist taşlı pırlanta yüzük aldık. Ancak ne fatura ne de garanti belgesi verilmedi. Sadece ürüne ait sertifika var ve garanti kapsamında onun yeterli olacağı söylendi. Bu doğru mudur? Yardımcı olur musunuz?

profile
Esen'in Teşekkür Mesajı
  • 2 hafta önce

“Çabuk dönüşünüz için teşekkür ederim.”

Esen Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
47
2 hafta önce
Şenol Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
12
2 hafta önce
Gazi Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
176
3 hafta önce
Feride Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Blue Diamond, 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %40
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Blue Diamond, 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %40
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Bluediamond mağazaları nerede?
Size en yakın Bluediamond mağazasını tespit etmek için markanın resmi internet sitesinde yer alan Mağazalarımız bölümüne tıklayabilirsiniz.
Bluediamond çalışma saatleri neler?
Bluediamond şubeleri, haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Bluediamond ürünleri sertifikalı mı?
Tüm Bluediamond pırlanta ürünleri, Hologramlı Mücevher Sertifikalı olarak satılmakta olup ömür boyu garanti kaydı imkanı sunmaktadır.
Mağazadan satın aldığım ürünü iade edebilir miyim?
Bluediamond, yalnızca internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde ürün değişim ve iade imkanı sunmaktadır.
Farklı bir sorum var.
Bluediamond ile ilgili tüm soru ve görüşlerinizi bu sayfa üzerinden paylaşabilirsiniz.

Blue Diamond Hakkında

Blue Diamond, 2004 yılından beri toptancı bir firma olarak mücevher sektörüne pırlanta tedariği sağlamak ve sektörü pırlanta konusunda eğitmek maksatlarıyla faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu ilk yıllarda toptan tedarik işiyle ilgilenen Blue Diamond, 2014 yılından beri ise kendi markasıyla mağazalar açmaktadır. Kendi mağazalarında pırlantaları bu kez doğrudan sevenleriyle buluşturan marka, ülkemizin en büyük pırlanta toptancılarından da biridir. Blue Diamond tek taş, küpe, kolye gibi aklınıza gelebilecek pek çok pırlanta mücevharatı sizlerle buluşturmaktadır. Üstelik 0.001 - 20 karat arasındaki pırlantalarıyla en geniş pırlanta ve değerli taş stoğuna sahip bulunan Blue Diamond, her keseden kullanıcıya hitap etmeyi başarmaktadır. Türkiye’nin en büyük pırlanta ihracatçısı olma ünvanına da sahip bulunan markanın merkezi İstanbuldadır. Türkiye’nin yanı sıra; Dubai, New York ve Amsterdam’da ofisleri bulunan Blue Diamond, pırlantalarını dünya genelinde müşterileriyle buluşturmaktadır. Uluslarası fuar ve etkinlikleri yakından takip ederek tasarımlarını sürekli güncel ve trend tutmayı başaran marka, bu fuarlarda ayrıca toptan pırlanta alım ve satım işleri de gerçekleştirmektedir. Siz de pek çok markaya göre uygun fiyat aralığında sunulan farklı değerlerdeki pırlantaları yakından görmek istiyorsanız Blue Diamond ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Blue Diamond Ürünleri Hakkında

Pırlantaya dair aradığınız pek çok ürünü sizlerle buluşturan Blue Diamond, en özel anlarınızda sizlere tanıklık ediyor. Sevdiğiniz birine hediye almak ya da kendinizi şımartmak istediğinizde Blue Diamond pırlantalarını tercih edebilirsiniz. Blue Diamond kolye, alyans, pırlanta yüzükler, bileklikler ve küpeler en çok tercih edilen ürünlerden bazılarıdır. Blue Diamond pırlanta yüzükler; tek taş, beş taş, üç taş, 7 taş, yarım tur, tam tur, renkli taşlı yüzükler ve baget yüzükler olmak üzere farklı tasarımlarla beğeninize sunulmaktadır. Bunların yanı sıra pırlanta ve safir, yakut, zümrüt gibi özel taşların birlikte kullandıldığı yüzük modellerini de Blue Diamond’da bulabilirsiniz. Yine pırlanta kolyeler de tek taş, fantezi kolye, tasarım kolye ve gerdanlıklar olmak üzere her tarz için özel olarak tasarlanmaktadır. Çift yüzükleri olarak da bilinen alyanslar için de Blue Diamond mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Bu alyans modellerinde de pırlantalı olanları bulunmaktadır.

Blue Diamond İletişim Kanalları

Siz de özel günlerinizde, sevdiğinize hediye almak istediğinizde ya da kendinizi ödüllendireceğinizde Blue Diamond pırlantaları inceleyebilirsiniz. Blue Diamond ürünlerini yakından incelemek, ürünlerle ilgili bilgi almak ya da soru sormak isterseniz marka ile irtibata geçebilirsiniz. Blue Diamond iletişim kanalları arasında; müşteri hizmetlerini arama, markanın resmi web sitesi üzerinde yer alan iletişim formunu doldurma, destek e-posta adresine mail gönderme ya da Blue Diamond mağazalarını ziyaret etme seçenekleri bulunmaktadır. Blue Diamond pırlanta kullananların yorumlarını okumak için ise sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Blue Diamond şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.