Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Lizay Pırlanta Logo

Lizay Pırlanta

Lizay Pırlanta Logo
Lizay Pırlanta

AiVarile Marka Karnesi

Lizay Pırlanta hakkında son 1 yıl içinde iletilen şikayetlerde marka, 57/100 memnuniyet oranıyla öne çıkıyor. Çözümlerde en sık ürün veya hizmet değişikliği (%32) izleniyor; bunu hediye veya indirim çeki (%22) ve ürünün yeniden gönderilmesi (%19) takip ediyor. Müşteriler şikayetlerinde ise ağırlıkla satış sürecindeki bilgi tutarsızlıklarını, ürünlerdeki taş düşmesi sorunlarını ve onarım süreçlerindeki aksaklıkları bildiriyor.

%98
Yanıt Oranı (125/128)
57/100
Çözüm Başarısı
50Çözülen Şikayet
13saOrtalama Yanıt Süresi

Marka Nasıl Çözüm Sundu?

  • Ürün-hizmet-tarife değiştirildi%32
  • Hediye-indirim-alışveriş çeki verildi%22
  • Ürün-gönderi teslim/sevk edildi%19
  • Tamir edildi-arıza giderildi%14
  • Para-ücret iade edildi%14

Müşteri Teşekkürleri

  • Kaya

    Teşekkür ederim

  • Mine

    İlginiz için teşekkürler

  • Sude

    Çok geç de olsa sorunum çözüldü teşekkürler


En Sık Karşılaşılan Şikayet Konuları

Satış ve Mağaza Deneyimindeki Tutarsızlıklar

  • Satış anındaki bilgi uyuşmazlıkları: 30 şikayette ürün ayarının yanlış bildirildiği veya verilen sözlerin tutulmadığı belirtiliyor.
  • Personel tutum ve davranışları: 17 şikayette çalışanların 'istediğiniz yere şikayet edin' şeklinde kaba ve küçümseyici davrandığı aktarılıyor.

Süreç Yönetimi ve İletişim Eksiklikleri

  • Taahhüt edilen sözlerin tutulmaması: 23 şikayette teslimat sürelerinin aşılmasına rağmen 'aranacaksınız' denilerek geri dönüş yapılmadığı bildiriliyor.
  • Siparişlerin teslim edilmemesi: 13 şikayette ödemesi yapılan ürünlerin haftalarca kargoya verilmediği ve ulaşılamadığı belirtiliyor.
  • Destek hattına erişim sorunları: 9 şikayette telefonların açılmadığı ve iletişim kanallarının yanıtsız kaldığı ifade ediliyor.

Ürün Kalitesi ve Onarım Hataları

  • Tekrarlayan taş düşmeleri: 20 şikayette pırlanta taşlarının sürekli düştüğü ve kalıcı çözüm üretilmediği bildiriliyor.
  • Yetersiz ve hatalı onarımlar: 21 şikayette tamir sonrası ürünlerin daha fazla deforme olduğu veya sorunun tekrarladığı belirtiliyor.
  • İşçilik ve üretim kusurları: 10 şikayette ürünlerin kısa sürede yamulduğu veya kopmalar meydana geldiği aktarılıyor.

Finansal ve Sertifikasyon Anlaşmazlıkları

  • Geri alım bedeli uyuşmazlıkları: 8 şikayette geri alım sırasında piyasa değerinin çok altında teklifler verildiği belirtiliyor.
  • Ücret iadesi süreçleri: 8 şikayette Hakem Heyeti kararına rağmen iadelerin yapılmadığı ve sürecin uzatıldığı bildiriliyor.
  • Ayar ve gramaj farklılıkları: 6 şikayette 22 ayar olarak satılan ürünlerin 14 ayar çıktığı veya gramaj farkları olduğu ifade ediliyor.
Siz de benzer sorunlar yaşadıysanız

Bu rapor, güncel şikayetler esas alınarak 15 Ekim 2026 tarihinde hazırlanmıştır.

Şikayetler

415 şikayet
Sonuçlarda ara...

Lizay Yüzükte Boyutlandırma Hatası Ve Aşırı Değişim Ücreti

95

Haziran ayından bu yana Lizay’dan alınan yüzükle ilgili yaşadığım sorun bir türlü çözüme kavuşmuyor. Erkek arkadaşım evl...

Lizay Yüzükte Boyutlandırma Hatası Ve Aşırı Değişim Ücreti
Çözüldü

Mersin Forum Lizay Mağazasında Alyans Küçültme Ücretine İtiraz Ve E-Fatura Eksikliği

83

"Sürecin başından beri gösterdiği samimi ilgi, hızlı aksiyon ve çözüm odaklı yaklaşımı için genel merkezden Nazlı Hanım’a çok teşekkür ederim. Mağduriyetimizi tek bir görüşmeyle mükemmel şekilde çözdü. Kurumsal yaklaşımı ve ilgisi için minnettarım."

Mersin Forum Lizay mağazasından 16 Haziran 2026'da tektaş yüzük ve 10 Hazir...

Öne ÇıkanKonular

Lizay Pırlanta’nın Yasal Tamir Süresini Aşması Ve Faturasız Ücret Talebi

158

01.08.2026 tarihinde Lizay Pırlanta şubesine servis ve tamir amacıyla teslim ettiğim yüzüğüm, tüketici kanununda açıkça ...

İzmit Symbol AVM’deki Lizay Mağazasında Ödeme Gecikmesi Ve Oyalama

119

İzmit Symbol AVM’deki Lizay mağazasına yaklaşık iki hafta önce baget yüzüğümü teslim ettim. Teslim sırasında tarafıma uz...

Çözüldü
35

"Yaşanan teslimat gecikmesi nedeniyle şikayet oluşturmuştum. Bugün ürünüm teslim edildi ve ayrıca hediye olarak takı kutusu gönderilmiş. Gecikme sürecinde yaşadığım mağduriyet devam etse de, gösterilen ilgi ve jest için teşekkür ederim."

Elif şikayetini yayından kaldırdı

Lizay Pırlanta Garanti Olmasına Rağmen Yardımcı Olunmadı

224

Lizay Kuyumculuk’tan Edirne Havsa şubesinden aldığım bileklikte kısa süre içinde ezilme sorunu yaşadım. Bilekliği yalnız...

Lizay Pırlanta Garanti Olmasına Rağmen Yardımcı Olunmadı
Çözüldü

Kayıp Top Küpe Ve Kamera Görüntüsü Talebi

258

"Teşekkürler"

30 Ağustos 2026 Pazar akşamı Lizay Pırlanta Perlavista şubesine giderek eli...

Çözüldü

Geçersiz Takip Numarası Ve Kargo Belirsizliği

207

"Çok kısa sürede başka bir kargo firması ile ürünüm teslim edildi. Teşekkür ederim 🙏"

25.08.2026 tarihinde Lizay Pırlanta’nın internet sitesinden Altın su yolu s...

Lizay Şubesinde Pırlanta Yüzük Tamirinde Haksız 300 Dolar Ücret

221

Tekirdağ Çorlu’daki Lizay şubesinden yaklaşık dört ay önce pırlanta bir yüzük aldım. Yüzüğü sadece bir kez kullanmamıza ...

Lizay Şubesinde Pırlanta Yüzük Tamirinde Haksız 300 Dolar Ücret

Stoksuz Satış Ve Uzayan Teslim Süresi Nedeniyle Müşteri Mağduriyeti

313

Lizay Pırlanta’nın internet sitesinden yaklaşık 27.07.2026 tarihinde 3.18 Karat Pırlanta Turmalin 3’lü seti kredi kartıy...

Marka Profili

Lizay Pırlanta 7 yıldır Şikayetvar pro üye markasıdır.

Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %97

Marka Karnesini Gör

İletişim