Arızalı Arçelik Çamaşır Makinesi İçin Randevu Sorunları Ve Değişim Talebi

9103 YP 1000 devir çamaşır Makinesi hakkında. Yaklaşık 25 yıldır evime beyaz eşyada Arçelik markasından başka hiçbir ürün almadım. Bugüne kadar servis...

9103 YP 1000 devir çamaşır Makinesi hakkında. Yaklaşık 25 yıldır evime beyaz eşyada Arçelik markasından başka hiçbir ürün almadım. Bugüne kadar servis...
Arçelik marka çamaşır makinem evimde uzun süre sorunsuz şekilde çalışmıştır. Cihazın dış yüzeyinde oluşan paslanma nedeniyle yetkili servis tarafından parça değişimi yapılmış ve ürün tarafıma tekrar teslim edilmiştir. Bu işlemden sonra makine çalışırken önce kendiliğinden kapanmaya başlamış, ardınd...

Arçelik çamaşır makinesi var, 5 yıl oldu. Tamburu bozulmuş, değişecek; Arçelik yetkili servisi geldi. Kısa sürede 6650 TL masrafı var dediler. Biz de mecburen yaptıracağız, merak ediyorum. Asgari ücretin 11400 TL olduğu bir ülkede ve yerli olarak üretilen bir makinenin nasıl bu kadar yüksek bir ücre...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 610 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 11000 lt (Yıllık) |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Program Sayısı | 16 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |