Emel sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arçelik Kurutma Makinemde Sürekli Gürültü Ve Değişim Talebim Reddedildi

Emel
03 Mart 16:53
821

| Derinlik | 607 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 846 mm |
| Kurutma Sesi | 64 dB |
| Tambur Hacmi | 110 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Program Sayısı | 15 |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |