İrfan sonuçtan memnun
Çözüldü
Arçelik Bulaşık Makinesi: Hayal Kırıklığı Ve Yetersiz Servis
İrfan
06 Ocak 2025 20:51
812

Arçelik pişmanlıktır. 2023 Nisan ayında Arçelik'ten aldığım bulaşık makinesinin motoru arıza yaptı. Servisi çağırdık, cuma günü servis geldi. Parça siparişi verildi. Salı günü gelip yapılacağı söylendi. Bugün cumartesi, servis hala parçanın gelmediğini söylüyor. Salı gününden beri sürekli şu gün bug...

Arçelik A.Ş. yetkili mağazasından almış olduğum 30.01.2024 tarihli model bulaşık makinem, 6761BC kasasında çarpıklık ve çınlama sesi nedeniyle yetkili servis talep ettim müşteri hizmetlerinden. Gelen servis ürünü inceledi ve servis sistemine kayıt yaptı. 18 Mart 2024 tarihli sonuçta, ürünün değişimi...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 44 dB |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Program Sayısı | 6 |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | C |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |