Musa sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Arçelik Derin Dondurucu Ürünlerinde Sürekli Hasar Ve Değişim Sorunu

Musa
07 Mayıs 16:57
202

| Genişlik | 595 mm |
| Yükseklik | 1714 mm |
| İç Hacim | 256 lt |
| Kapı Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | E |
| Enerji Tüketimi | 240 kWh |
| Hızlı Dondurma | 1 |
| Kullanım Biçimi | Dikey |
| Çekmece Sayısı | 5 |
| Gürültü Düzeyi | 37 dB |
| Dondurma Kapasitesi | 20 kg |