Arçelik Buzdolabında Kronik Küf Sorunu Ve Yetersiz Servis Çözümü



Arçelik’ten 2023 yılında satın aldığım Arçelik 2171 JEB model derin dondurucu, aldığım günden bu yana sorunlu çalışıyor. Yan kısımları sanki çürükmüş ...

30/09/2021 tarihinde almış olduğum Arçelik marka 2171ej model derin dondurucum şu zamana kadar üç defa arıza verdi. İlk arızası tatildeyken oldu. Tatil dönüşü dolaptaki et de dahil olmak üzere bütün ürünleri atmak zorunda kaldık. Ürünün evden kaynaklı mı üründen kaynaklı sorun çıkarttığını anlamak a...
Arçelik'ten revizyonlu ürün olarak derin dondurucu aldım. 1 yıl içinde 3 kez arıza verdi 3 kez içerisinde bulunan ürünlerimi çöpe attım. Müşteri hizmetleri gelip birkaç malzeme değişikliği yaptı ama aradan bir ay geçmeden yine ürün arıza verdi ve içerisinde olan gıda ürünleri hepsi çözüldü. Ben deri...

Merhaba, Arçelik'in online sitesinden almış olduğum 2171 JEB model yedi çekmeceli derin dondurucumun iki adet çekmecesi hafif geriye çektiğimde boşluğa düşüyordu. Bundan dolayı servisi aradık, geldiler ve sonuç olarak iki adet çekmece altı rafının eksik olduğunu, bu yüzden yerleşmediğini söylediler....

Ben Arçelik'ten internet sitesinden derin dondurucu almaya karar verdim. Fakat sitesinde stok olmadığı için bayiden almaya karar verdim. Bayiye eşim gidip buzdolabını aldı. Ödemesini yaptı. Olize özel ve aldı. Sormasını istedim fakat unuttu. Yanında bir ibare bulunuyordu. Küçük ev aletlerinde 2.000 ...
Arçelik den 2023 Ocak ayında aldığım derin dondurucuyu hemen kullanmayacağımdan garantisi başlamaması adına kurulumunu yaptırmadım ve bunu da ürünü getiren personele bizzat bildirdim ve gerekli işlemi yaptıklarını belirttiler. Haziran ayında kurulumu yaptırmak için servis talep ettim ve üzerine müş...

Arçelik internet sitesinden derin dondurucu siparişi verdim. 1haftayı geçti ne arayan ne soran. Arçelik müşteri hizmetlerini arıyorum. Size döneceğiz deyip kapatıyorlar. Kurban bayramı için almıştık yalan oldu yetişmeyecek. Kurulum yapacak servis numaralarına da ulaşamıyorum.
| Genişlik | 595 mm |
| Yükseklik | 1714 mm |
| İç Hacim | 256 lt |
| Kapı Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | E |
| Enerji Tüketimi | 240 kWh |
| Hızlı Dondurma | 1 |
| Kullanım Biçimi | Dikey |
| Çekmece Sayısı | 7 |
| Gürültü Düzeyi | 37 dB |
| Dondurma Kapasitesi | 18 kg |