İsa sonuçtan memnun
Çözüldü

İsa
11 Mart 11:09
-

| Boy | 838 mm |
| Renk | Bej |
| Derinlik | 595 mm |
| Genişlik | 540 mm |
| Su Sebili | |
| Soğutma Tipi | Statik |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Büro/Tezgah Tipi |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 122 lt |
| Gürültü Düzeyi | 40 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 17 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |