Samet sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Buzdolabı Arızası Vestel NFK450 E

Samet
02 Ağustos 2024 12:21
10.614


10.10.2022 tarihinde Vestel nfk 54002 Pro inox marka buzdolabı aldım. Dolap geldiğinde yan tarafında çürük vardı. Servis tutanak tuttu ek bir yıl verdiler. Kabul ettik bu şekilde. Gel gör ki dolayısıyla 27.6.2023'te hata verdi. Servis geldi ve yüzde seksen değişmesi gerektiğini rapor etti. Manisa ge...
| Boy | 1920 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 700 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 712 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | F |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 481 lt |
| Gürültü Düzeyi | 42 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 137 lt |