Motorsiklet Motorlu Vestel Buzdolabı


Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi


Vestel marka buzdolabım, soğutma problemi nedeniyle geçen ay servise gitti. Garanti süresi dolmuştu fakat ilk tamirden sonra 1 yıl garanti verildi ve bu işlem için 4 ay önce 8.500 TL ödeme yaptım. Ancak buzdolabı, 4 ay sonra tekrar arızalandı. Servis, tamir edilemeyeceğini belirterek yeni bir dolap ...

06.08.2025 tarihinde Hepsiburada üzerinden kredi kartı ile satın aldığım Vestel NFK52011 X 471 litre e Enerji Sınıfı No-Frost Buzdolabı (sipariş no: 4170516574), tarafıma yanlışlıkla NF5201**450 litre model olarak teslim edilmiştir. Teslimat Antalya Kaş adresime yapılmıştır. Ürünün yanlış olduğunu t...

Vestel marka buzdolabımız ve buzluk kısmı soğutmadığı için 31. 05.2025 Cumartesi günü servis gelip dolabıma cihaz yerleştirdi. Alt rafta fanın önü kapandığı için sorun olduğunu söylediler. Dolabın fişini çekip 2-3 saat bekledim ve fanın önünü açtım düzeldi. Şimdi 1 aydır şehir dışındaydım geldim her...


Yeni alınan Vestel NF5201 tip buzdolabının 1 gün sonra meydana gelen arızası servis tarafından tespit yapılamaması nedeni ile sorun olmadığı kararı verilmiştir. Ancak sorun devam ettiği gibi iki sorun daha oluşmuştur. Bu konuda yetkili personel ile sayısız iletişim kurulmasına rağmen değiştirilmesi ...

08.08.2023 Buzdolabım arıza nedeni ile servise gitti 1 veya en geç 2 gün içerisinde bilgi verilip 2. Günü geçerse geçici dolap geleceği söylenmişti yalnız böyle bir şey olmadı benim bütün market çocuklarım 'ın süt, mamalar pazar eşyalarım çöp oldu. Daha sonra tamir edilemediği söylenip yenisi ile de...
| Boy | 1870 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 720 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 451 lt |
| Dondurucu İç Hacim | 97 lt |