Orhan sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Vestel Klima Isıtmıyor, Beklentimi Karşılamıyor!

Orhan
11 Aralık 2025 19:16
1.329
vestel-klima-isitmiyor-beklentimi-karsilamiyor-1.jpg


4 yıl önce almış olduğum 24000 BTU Vestel Flora inverter klima alındığı günden beri kesik kesik üfleme sorunu vardı. İlk defa Vestel markasını tercih ettiğimiz için standard çalışma şeklinin bu şekilde olduğunu düşünmüştük. Fakat son zamanlarda üflemesi iyice kesilince yetkili servisi çağırdık. Gele...
| Derinlik | 226 mm |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Genişlik | 1053 mm |
| Filtreleme | İyonizer, Catechin Filtre, Yıkanabilir Ön Filtre |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 323 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Isıtma Kapasitesi | 24.000 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 23.000 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 56 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 66 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1575 kWh (Yıllık) |
| Soğutma Güç Tüketimi | 384 kWh (Yıllık) |