Gezen Çamaşır Makinesi Vestel Cmı108322

Ulaş
27 Nisan 11:48
344


Vestel’den aldığım Vestel cm 108322 model 10 kg çamaşır makinesi ve BM 8202 model bulaşık makinesinde, ürünler geldiği ilk günden beri ciddi sorunlar yaşıyorum. Çamaşır makinesi çalışırken adeta evin içinde yürüyor, çok fazla sallanıyor ve gürültü yapıyor, özellikle gece kesinlikle çalıştıramıyorum,...

Ankara Nata Vega AVM'nin Vestel bayisinden sıfır aldığım çamaşır ve kurutma makinesinin arızalı olması, önce bir üst model ile değiştireceğiz demeleri, sonra aynısının sıfır olanını vereceğiz demeleriyle başladı. Gelen çamaşır makinesi kullanılmış, kutusu açılmış, içi ıslaktı ve makine 1-2 ay önce ü...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 582 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 75 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 37 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 12 dakika |
| Kırışıklık Önleme | |