Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Terra Pizza Logo

Terra Pizza

Terra Pizza Logo
Terra Pizza

Şikayetler

922 şikayet
Sonuçlarda ara...

Terra Pizza’da Kıl Bulunan Pizzada Hijyen İhlali Ve Telafi Talebi

57

16.08.2026 tarihinde saat 14.16 civarında Trendyol Yemek üzerinden Antalya Kepez Kültür tarafındaki Terra Pizza şubesind...

Terra Pizza’da Kıl Bulunan Pizzada Hijyen İhlali Ve Telafi Talebi
Terra Pizza’da Kıl Bulunan Pizzada Hijyen İhlali Ve Telafi Talebi

Hamuru Yetersiz Pişmiş Pizza Ve Çalışanların Uyarıyı Göz Ardı Etmesi

88

15 Ağustos 2026 tarihinde saat 19:35 sularında Terra Pizza Konya En Tepe şubesinden orta boy sucuklu pizza aldım. Sipari...

Hamuru Yetersiz Pişmiş Pizza Ve Çalışanların Uyarıyı Göz Ardı Etmesi

İçecek İptali Reddedildiği İçin Ücret İadesi Talebi

63

15.08.2026 tarihinde Gaziantep Forum AVM’deki Terra Pizza şubesinden pizza siparişi verdik, yanında da 3 adet Pepsi söyl...

Çözüldü

"Çok teşekkür ederim Terra Pizza ve Uğur bey ilginizden dolayı"

Hasan şikayetini yayından kaldırdı
Çözüldü

Terra Pizza’da Personelin Gülerek Saygısız Davranışı

78

"Müşteri temsilcisi çok yardımcı oldu teşekkür ederiz."

Bugün yaklaşık beş dakika önce Terra Pizza 41 Burda şubesinde yaşadığım bir...

Sipariş İptali Reddi Ve 885 TL Ücretinin İadesi Talebi

59

12.08.2026 tarihinde saat 19:10 civarında Terra Pizza Yenişehir şubesinden Getir üzerinden yanlışlıkla bir sipariş onayl...

Öne ÇıkanKonular

Çözüldü

Soğuk Pizza Ve Çiğ Peynir Çubuğu Siparişinde İade Talebi

71

"Terra Pizza Çözüm Birimi tarafından tarafımla tekrar iletişime geçildi. Görüşme sağladığım yetkili son derece nazik, ilgili ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiledi. Yaşadığım mağduriyet detaylı şekilde dinlendi, ücret iadesinin gerçekleştirileceği ve konuyla ilgili gerekli aksiyonların alınacağı tarafıma bildirildi. Sürecin bu aşamasında gösterilen ilgi ve profesyonel yaklaşımdan oldukça memnun kaldım. Özellikle benimle iletişime geçen yetkiliye nezaketi, ilgisi ve çözüm odaklı yaklaşımı için teşekkür ederim."

08.08.2026 tarihinde saat 14.00 civarında Trendyol Yemek üzerinden Batman K...

Hijyen Kurallarına Uymama Ve Uzun Bekleme Süresi

68

03.08.2026 tarihinde Terra Pizza Hatay Dörtyol şubesine gittiğimde hem hijyen hem de hizmet süresiyle ilgili ciddi bir o...

Teslim Edilmemiş Sipariş Ve Ulaşılamayan Şube İade Talebi

64

29 Temmuz tarihinde İstiklal Down Center’daki Terra Pizza şubesinden sipariş verdim. Aradan 1 saat geçmesine rağmen sipa...

Yanlış Pizza Gönderimi İçin 50 TL İade Talebi

79

Migros Yemek üzerinden Pizza Terra’dan aynı siparişte iki pizza aldım. Bunlardan biri orta boy Kumru, diğeri ise büyük b...

Yanlış Pizza Gönderimi İçin 50 TL İade Talebi

Marka Profili

Terra Pizza 10+ yıldır Şikayetvar pro üye markasıdır.

Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %99

Marka Karnesini Gör