

Arçelik 1040 SP
Ürün Analizi
- Şikayetler
Arçelik Su Sebili Hem De Sıfır Arızalı!
21.01.2024 tarihinde Mavibahçe Arçelik bayisinden sıfır su sebili aldık ve servis kontrolü yapmadan getirip bıraktı gitti. Çalıştırdığımızda ise su kaçırdığını ve ılık su musluğundan da su akmadığını tespit ettik. Ürün sıfır dünya para verilerek alındı. Alınan mağaza servise topu attı. Servis bugün ...
Arçelik Randevuya Gelmemeleri Bu Konuda Bilgi Vermemeleri
13.01.2024 tarihinde arızalanan su sebili saat 14:00'te eve getirilip teslim edilecekti. Diğer işlerimi erteleyip 17:00'a kadar servisi bekledim, ancak 17:33'te mesaj gönderme zahmetinde bulunup '19:00'a kadar ürün teslim edilecek' mesajı geldi. Böyle kurumsal bir firmanın bu şekilde ciddiyetsiz dav...
Arçelik Servisinin Farklı Bir Model Su Sebili Vermesi

Bir hafta 10 gün önce Arçelik 1040 su sebili aldım ilk iki damacana kullanımında sıfır ürün su kaçırmaya başladı. Servis değişim kararı verdi. Yalnız benim aldığım ürünün aynısı değil farklı bir modelle değişim yapacaklarmış istemediğimi ifade ettiğim halde farklı model vereceklerini belirttiler. Ek...
Arçelik Kategorileri
- 3D Yazıcı 32
- Airfryer 90
- Akıllı Ev Sistemleri 38
- Akım Korumalı Priz 46
- Ankastre Set 573
- Aspiratör 131
- Bilgisayar 21
- Blender 346
- Buharlı Kırışık Giderici 13
- Buharlı Temizleyici 67
- Bulaşık Makinesi 5.838
- Buzdolabı 10.413
- Cep Telefonu 104
- Çamaşır Makinesi 9.429
- Çay Makinesi 1.596
- Çeyiz Seti 176
- Çok Amaçlı Pişirici 86
- Davlumbaz 658
- Derin Dondurucu 1.174
- Dikey Süpürge 1.144
- Ekmek Kızartma Makinesi 8
- Ekmek Yapma Makinesi 41
- Elektrikli Isıtıcı 16
- Elektrikli Izgara 9
- Elektrikli Süpürge 483
- Epilasyon Aleti 2
- Fırın 1.781
- Güneş Paneli 12
- Halı Yıkama Makinesi 4
- Hamur Yoğurma Makinesi 68
- Hava Soğutucu 331
- Hava Temizleyici 15
- Isı Pompası 53
- Kahve Makinesi 2.517
- Kahve Öğütücü 8
- Katı Meyve Sıkacağı 31
- Kettle 102
- Kıyma Makinesi 27
- Klima 7.941
- Kombi 454
- Kulaklık 30
- Kumanda 126
- Kurutma Makinesi 3.382
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 388
- Mikrodalga 253
- Mikser 14
- Mutfak Robotu 34
- Narenciye Sıkacağı 25
- Ocak 1.578
- Robot Süpürge 719
- Rondo 55
- Saç Düzleştirici 6
- Saç Kurutma Makinesi 8
- Semaver 95
- Ses Sistemi 3
- Su Arıtma Cihazı 308
- Su Sebili 427
- Şofben 55
- Tablet 12
- Televizyon 2.935
- Termosifon 231
- Tıraş Makinesi 3
- Tost Makinesi 531
- Ütü 333
- Vantilatör 106
- Waffle Makinesi 8
- Yazar Kasa 17
- Yoğurt Makinesi 53
- Yumurta Pişirme Makinesi 4
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Kontrol | Mekanik |
| Derinlik | 350 mm |
| Genişlik | 310 mm |
| Cihaz Tipi | Alt Damacanalı |
| Yükseklik | 1040 mm |
| Musluk Sayısı | 3 |
| Isıtma Kapasitesi | 6 lt/h |
| Soğutma Kapasitesi | 2.5 lt/h |
| Sıcak Su Özelliği | |
| Soğuk Su Tank Kapasitesi | 3.5 lt |
| Sıcak Su Tank Kapasitesi | 1.6 lt |
| En Düşük Su Soğukluğu | 7 °C |
| En Yüksek Su Sıcaklığı | 85 °C |

