Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Anadolu Üniversitesi

23100
(597 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
2.293 Şikayet (Son 1 yıl)
Anadolu Üniversitesi
23100
(597 değerlendirme)
Şikayet Yaz

AÖF Sınav Yeri Çok Uzak

Tuncay
19 Mayıs 02:08
-

Anadolu Üniversitesi Sınav Giriş Yapılamamak.

Metehan
18 Mayıs 23:20
-

AÖF Sınav Yerleri Çok Uzak

Burcu
18 Mayıs 21:47
-

AÖF Sınavlarının Ücra Okullara Verilmesi

Mehmet
18 Mayıs 18:05
-

AÖF İki Dersin Sınavlarını Bölüp Farklı Saat Ve Farklı Okullara Vermiş

Fahri
18 Mayıs 13:32
-

Anadolu Üniversitesi Sınav Yerleri

Antonyo
18 Mayıs 06:43
-

AÖF Dönem Sonu Sınavı Mağduriyeti

Mahmut
18 Mayıs 01:00
39
AÖF Dönem Sonu Sınavı Mağduriyeti

Anadolu Üniversitesi Zor Ve Zorlayıcı Düşünce

Nural
18 Mayıs 00:47
22

Anadolu Üniversitesi Yine Mağdur Olacağız Yazıklar Olsun

Seda
18 Mayıs 00:02
49

AÖF Sınav Yerleri

Beyza
17 Mayıs 17:38
140

AÖF Sayısal Karar Verme Teknikleri

Arzu
16 Mayıs 23:50
37
AÖF Sayısal Karar Verme Teknikleri
AÖF Sayısal Karar Verme Teknikleri

AÖF İletişim Ve Sistem Sorunlarıyla Mücadelem

İsa
16 Mayıs 14:36
67

AÖF Dikey Geçiş Sınavı Nasıl Yapabilirim Yardım İstiyorum

Sevcan
15 Mayıs 18:59
163
1

AÖF Sınav Online Olsun

Berfin
15 Mayıs 15:27
168

Anadolu Üniversitesi Ders İptali Hakkında

Nursen
14 Mayıs 16:39
292

Anadolu Üniversitesi Anadolu Üni Yemekhane

Betül
14 Mayıs 14:33
1

Anadolu Üniversitesi Online Olsun Sınav

Barış
13 Mayıs 23:09
97

Anadolu Üniversitesi Antrenörlük Temel Eğitim Sınavı Giriş Belgem Çıkmıyor

Filiz
12 Mayıs 02:19
223

Anadolu Üniversitesi Temel Eğitim Sınav Giriş Belgesi Gözükmüyor

Yunus
11 Mayıs 16:20
304
Toplam 6.448 Şikayet

Marka Profili

Anadolu Üniversitesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Anadolu Üniversitesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Üniversitesi iletişim numarası nedir?
Anadolu Üniversitesi iletişim numarası +90 222 335 05 80’dir.
Anadolu Üniversite Açıköğretim Sistemi nedir?
Anadolu Üniversite Açıköğretim Sistemi; okul kampüsüne gitme zorunluluğu olmayan, derslerin tamamen bilgisayar aracılığıyla sanal ortamda interaktif olarak işlendiği, öğrencilerin dersleri diledikleri zaman ve diledikleri yerde tekrar izleyebildiği eğitim sistemidir.
Anadolu Üniversitesi açıköğretim bölümleri nelerdir?
Milli eğitim, sağlık, ilahiyat, tarım, polis, jandarma, kara, deniz, hava komutanlıkları ve adalet personeline yönelik ön lisans, lisans tamamlama ve lisans eğitimleri açıköğretim bölümlerinden bazılarıdır.
Anadolu Üniversitesi AÖF başvuruları nereden yapılır?
Başvuru tarihlerini takip ederek http://aof.anadolu.edu.tr adresinden yapabilirsiniz.
Anadolu Üniversitesi ile ilgili daha farklı bir sorum var.
Anadolu Üniversitesi hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Hakkında

Anadolu Üniversitesi, 1958’li yıllardan beri faaliyet göstermekte olan bir eğitim kurumudur. Temeli Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’ne dayanan Anadolu Üniversitesi, 1982’de bugünkü kimliğine kavuşmuştur. Yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın da en büyük üniversitelerinden biri olan Anadolu Üniversitesi, Eskişehir’de bulunmaktadır. Günümüzde Anadolu Üniversitesi; üçü açık ve uzaktan öğretim veren 12 fakülte biri devlet konservatuvarı olmak üzere toplamda üç yüksekokul, iki meslek yüksekokulu, altı enstitü ve 30 araştırma merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Örgün eğitim imkanı sunan Anadolu Üniversitesi açıköğretim programı ile de pek çok öğrenciye uzaktan eğitim imkanı sunmaktadır. Pek çok ilke imza atmış bir üniversite olan Anadolu Üniversitesi, uzaktan öğretim sistemini faaliyete geçiren ilk eğitim kurumudur. Günümüzde Anadolu Üniversitesi’nin uzaktan eğitim imkanı sunan üç fakültesinde toplamda 2 milyonun üzerinde öğrenci bulunmaktadır. Anadolu Üniversitesi’nin uzaktan eğitim konusunda göstermiş olduğu başarılı eğitim faaliyeti pek çok ülke için örnek teşkil etmektedir. Anadolu Üniversitesi AÖF ya da örgün eğitim sistemi, genel olarak üniversite ve çalışanları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz; sayfamızda yer alan Anadolu Üniversitesi yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi Hakkında

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi ilk olarak 1982 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin eğitim sorunlarının giderilmesinde önemli bir rol üstelenen Açıköğretim Sistemi, esnek bir yapı ve güçlü bir organizasyona sahip bulunmaktadır. Bilindiği gibi Açıköğretim Sistemi, kişilerin yükseköğrenim talebini karşılama konusunda faaliyet göstermektedir. Bunun yanı sıra; milli eğitim, sağlık, ilahiyat, tarım, polis, jandarma, kara, deniz, hava komutanlıkları ve adalet personeline yönelik ön lisans, lisans tamamlama ve lisans eğitimleri de Açıköğretim Sistemi ile sürdürülmektedir. Günümüzde toplam 19 lisans ve 39 ön lisans programıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan, Kosova, Makedonya, Bulgaristan, Bosna Hersek, Kuzey Amerika, Suudi Arabistan ve çeşitli Batı Avrupa ülkelerinde yaşayan Türk vatandaşlarına eğitim hizmeti sunan Anadolu Üniversitesi, bu misyonuyla da ülkemizin en saygın ve çağdaş eğitim kurumlarından biri olmayı başarmaktadır. Sizler de uzaktan eğitim almak ister ön lisans isterseniz de lisans mezunu olmak için Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi’nden faydalanabilirsiniz. Bunun için başvuru dönemlerinde Açıköğretim Sistemi’ne başvuru yapmanız gerekmektedir.

Anadolu Üniversitesi İletişim Kanalları Nelerdir?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi hakkında bilgi almak, örgün eğitimle ilgili soru sormak ya da aklınıza takılan diğer konu ve sorular için Anadolu Üniversitesi iletişim kanallarını kullanarak kurumla iletişime geçebilirsiniz. Anadolu Üniversitesi iletişim kanalları arasında; [email protected] e-posta adresine e-mail gönderme, Anadolu Üniversitesi iletişim numarasını arama ya da ilgili bölümün öğrenci işleri bölümü numarasını arama gibi seçenekler yer almaktadır. Herhangi bir konuda Anadolu Üniversitesi şikayet ve yorumlarınızı ise sayfamız üzerinden bizlerle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.