Altus Buzdolabında Gaz Kaçağı Ve Çelişkili Servis Açıklamaları



Trendyol uygulamasından Altus marka buzdolabı aldım. Bugün Borusan Lojistik kargo personeli, bulunduğum adresin köy yeri olduğu için teslimatı ilçe merkezinden benim almam gerektiğini söyledi. Fakat satın alırken bulunduğum adrese teslimat oluyor gözüküyor. Ürün teslimi sırasında neden ben kendim al...

Altus X375 dijital ekranlı çift kapaklı nofrost buzdolabı aldım yaklaşık 4 ay önce fakat temizlik esnasında üst kapak altında kabloların boşta ve kapa...

Yaklaşık 2 yıl önce Altus buzdolabı aldık. 1.5 yıl kadar sorunsuz kullandık. Son birkaç aydır aralıklı zamanlarda motor sesine benzeyen bir ses vermey...

1 yıl önce buzdolabı aldım lastikleri aldığımdan beri kapanmıyor ve soğutmasında sıkıntı yaşıyorum. Servis geldi dalga geçer gibi dolabın kapağında malzeme olduğu için öyle dedi kapağına bir şey koymayacaksam neden raf koymuşlar. Motorundan çok fazla ses geliyor mutfakta oturulmuyor bile. Dolaptan m...
Altus buzdolabı aldım yan tarafları çok ısındı ve hemen o gün içinde servisi aradık ısınma olabilir dendi tamam dedik. 2 gün sonra renk atması çizikler oluştu yan boyalarında 2. Gün hemen aradık servis oluşturdular 1 hafta sonra servisten gelindi foto çektiler ne arayan var ne soran yine aradık gene...

Altus marka buzdolabı birkaç ay önce satın aldım fakat aşırı sesli çalıştığı için servis çağırdık sesin normal olduğunu ilettiler fakat. Dolabın sağın...
| Boy | 1850 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 705 mm |
| Şoklama | |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 455 lt |
| Gürültü Düzeyi | 40 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 107 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |