Vestel Buzdolabı Kendiliğinden Yanmış!

Jsjd
24 Mart 15:12
137



Vestel NFK54002 model buzdolabımı yaklaşık 4 yıl önce aldım. Bir ay önce dolabım aniden soğutmamaya başladı. Servis çağırdım, gelip incelediler ve dolabın tamir edilemeyeceğini söylediler. Dolabı servise aldılar, ardından Manisa’ya gönderdiler. Bu süreçte bana hiçbir şekilde bilgi verilmedi, 10 gün ...
| Boy | 1920 mm |
| Renk | Bej |
| Derinlik | 700 mm |
| Genişlik | 712 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | F |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 481 lt |
| Gürültü Düzeyi | 42 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 137 lt |