Vestel Kurutma Makinesi Çok Sesli Çalışıyor!



Vestel’den almış olduğum kurutma makinesiyle ilgili son 1,5 yıldır bitmeyen sorunlarla uğraşıyorum. Yaklaşık bu süre zarfında 4 kere arıza kaydı oluşturdum ve halen sıkıntım giderilemedi. İlk önce çok fazla gürültülü çalışma sorunu vardı, ardından su çekmeme ve su akıtma problemi oldu. En son sürekl...

Merhaba, Vestel marka kurutma makinemin tamburu sıkıştı. Program çalıştırdığımda dönmüyor, elimle de döndüremiyorum. Yardımcı olur musunuz?
Merhaba, Vestel marka dört adet beyaz eşya satın aldık. Kurulum için geldiklerinde kurutma makinesinde hasar olduğu ve satın aldığımız yerle iletişime geçmemiz gerektiği belirtildi. Herhangi bir tutanak tutulmadı. Daha sonra tutanak tutulması gerektiğini öğrendik. Çamaşır makinesinin iki ön ayağı e...

1 yıl önce aldığımız KM8701 g gı Pro model Kurutma makinesi için kurutma yapmaması şikayetiyle teknik servis talebi yaptık. Gelen servis yetkilisi hava kanallarının tozdan tıkandığını, ürünü götürüp açmaları gerektiğini, normalde 2200 TL olan bu bakım işleminin garantisinin devam etmesi sebebiyle 17...

Bursa izmiryolu üzeri N****** V***** mağazasından km 8701 gı Pro 8 kg çamaşır kurutma makinesi aldım. Benim aldığım kurutma makinesi yerine KM10701 V***** 10 kg lik kurutma makinesi teslim edildi. Ürünün yanlış olduğunu belirtip servisi aradım. 3 gündür yetkili kişinin bilgi vermesini bekliyorum. İl...

Vestel km 8701 gı Pro kurutma makinesi aldım aralık ayı sonunda ürün bana kırık geldi. Arkasından su akıtıyordu. Neyse yeni ürün getirelim dediler. Getirmeleri bir ay sürdü. Hadi yeni ürün geldi diye sevinirken çizik ürün getirmişlerdi tekrardan çizik kısmın değişimini talep ettim getirildi değiştir...
| Derinlik | 609 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kurutma Sesi | 65 dB |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Program Sayısı | 15 |
| Kurutma Kapasitesi | 8 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |