Vestel Ankastre Bulaşık Makinesinde F9 Hatası Ve Yedek Parça Temininde Yaşanan Mağduriyet

Vestel marka ankastre bulaşık makinem henüz yeni olmasına rağmen f9 hatası vermeye başladı. 07.02.2026 tarihinde Yalova Merkez’deki adresime gelen ser...

Vestel marka ankastre bulaşık makinem henüz yeni olmasına rağmen f9 hatası vermeye başladı. 07.02.2026 tarihinde Yalova Merkez’deki adresime gelen ser...

Vestel bma 9001 bulaşık makinesiyle ilgili yaklaşık 2 yılı aşkın süredir ciddi sorunlar yaşamaktayım. Makinem defalarca pompa arızası verdi ve 10’dan fazla kez arıza nedeniyle servis çağırmak zorunda kaldım. Her seferinde talepte bulunmama rağmen cihaz değişimi yapılmadı, hatta alt model bir ürünle ...

Vestel tam ankastre bulaşık makinesi aldım. 6 aylık evliyim. Makinenin kuruluma gelinen günden bu yana en üstteki çatal kaşık bıçak haznesi açılmıyor. Deterjan yuvasının kapağı kapanmıyor. Hadi önemli değil dedim. 5 buçuk ayda makine arıza verdi. Su kaçırmaya başladı. Gece gece mutfağı su bastı. Gar...
Vestel marka bulaşık makinem yaklaşık 1sene önce düzgün yıkamadığı için ürün hatası denilerek ürün değişimi yapıldı. Yeni gelen ürün 7-8ay düzgün çalıştı ancak sonrasında aynı problemleri tekrar yaşamaya başladım. Zaten bulaşık makinemi oldukça temiz kullanıyorum ve bulaşıkları makineye atarken duru...
Vestel bulaşık makinesi aldım, en iyisi diye en pahalı ürünü, ankastre 9 program diye ürün geldi. İlk günden beri bozuk, 7 defa servise gitti ve hala serviste. 3 parça değişti, arıza devam ediyor. Sorun çözülmedi. Yeni ürün göndermelerini talep ettik, aldığımız cevap: 'Yapacak bir şey yok, değiştire...

Bulaşık makinesini alalı bir sene olmadı. İlk bir hafta içinde üç kez arıza verdi. Sonra makine komple değişim yapıldı. Ancak makine sürekli arıza vermeye başladı. Servis her geldiğinde bir parçasını değiştiriyor, en son ekranını değiştirdi. İki hafta geçmeden makine tekrar arızalandı. Sürekli bozul...
| Derinlik | 555 mm |
| Kapasite | 15 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 820 mm |
| Ses Seviyesi | 44 dB |
| Su Tüketimi | 9 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 241 kWh (Yıllık) |
| Program Sayısı | 9 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A+++ |
| Parlatıcı Göstergesi | |