Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

TeknosaCell

6100
(336 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
838 Şikayet (Son 1 yıl)
TeknosaCell
6100
(336 değerlendirme)
Şikayet Yaz

TeknosaCell İndirim Oranını Yansıtmadı

Sefa
20 Temmuz 19:31
39

TeknosaCell Kendi İstedikleri Tarifeyi Almaya Mecbur Bırakıyorlar

Ayşe
20 Temmuz 14:33
23

Teknocell Pişmanlığı,... Müşteri Hizmeti?

Hatice
19 Temmuz 11:18
69

TeknosaCell Haksızlık Yaptılar, Konuşma Farklı İşlem Farklı!

Mehtap
18 Temmuz 20:50
43

TeknosaCell İnternetim Hiç Çekmiyor

Osman
18 Temmuz 16:08
63

TeknosaCell Fatura Bedeli Haksızlık

Gülşah
17 Temmuz 20:44
63

TeknosaCell Paket Taahhüt Süresi Dolduğunda Fahiş Faturalar Gönderiyor!

Tülay
17 Temmuz 15:25
20
TeknosaCell Paket Taahhüt Süresi Dolduğunda Fahiş Faturalar Gönderiyor!
TeknosaCell Paket Taahhüt Süresi Dolduğunda Fahiş Faturalar Gönderiyor!

Teknocell Çekmiyor, Müş. Hiz. Ulaşamıyoruz Ve Siteleri De Çalışmıyor

Can
17 Temmuz 14:24
83

TeknosaCell Müşteri Hizmetlerine Ulaşılmıyor

Hatice
17 Temmuz 13:04
124

TeknosaCell Faturalı Hat Taahhüt İlgisizliği

Hasan
17 Temmuz 11:11
71
TeknosaCell Faturalı Hat Taahhüt İlgisizliği

Teknocell Fahiş Fiyat Artışı %650

Bilge
17 Temmuz 10:52
121
1

TeknosaCell Hat Pişmanlığı

Ekrem
16 Temmuz 20:05
66

TeknosaCell Yurt Dışı İnternet Sorunu Ve Müşteri Hizmetleri Deneyimi

Bülent
16 Temmuz 16:46
82

TeknosaCell Fatura Olması Gerekenden Çok Daha Fazla Ve Mağduriyet

Şüheda
16 Temmuz 16:04
133
TeknosaCell Fatura Olması Gerekenden Çok Daha Fazla Ve Mağduriyet
TeknosaCell Fatura Olması Gerekenden Çok Daha Fazla Ve Mağduriyet
TeknosaCell Fatura Olması Gerekenden Çok Daha Fazla Ve Mağduriyet

TeknosaCell Ve Türk Telekom Dan Şikayetçiyim

İsmail
16 Temmuz 09:40
202
5
Çözüldü

TeknosaCell Sizden Para Koparma Derdindedir

Fatih
15 Temmuz 23:30
148

TeknosaCell Müşteri Temsilcisi Yok

Arzu
15 Temmuz 20:08
165

TeknosaCell Faturalı Hattan Faturasız Hatta Geçiş İşlemi Yapılmamış.

Musa
15 Temmuz 19:15
215
TeknosaCell Faturalı Hattan Faturasız Hatta Geçiş İşlemi Yapılmamış.

TeknosaCell Tam Destek Alamıyorum

Abdullah
15 Temmuz 12:14
181

TeknosaCell Asılsız Fatura Ve Muhatap Bulamama

Seher
14 Temmuz 14:53
120

TeknosaCell Mobil Hat 1

Recep
13 Temmuz 22:17
100

TeknosaCell Yurt Dışında Mağdur Etti

Zülfikar
13 Temmuz 10:39
151
1

TeknosaCell Müşteri Hizmetleri Hatası Üzerine Fatura Kesimi

Başak
12 Temmuz 20:38
112
1

TeknosaCell Pişmanlıktır. Hem Çekmiyor Hem De Hizmet Sıfır

Aziz
11 Temmuz 17:33
130
Toplam 2.136 Şikayet

Marka Profili

TeknosaCell bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
TeknosaCell henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Teknosacell müşteri hizmetleri numarası nedir?
Teknosacell müşteri hizmetlerine 0850 222 55 99 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Teknosacell’in diğer iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Teknosacell hangi operatöre bağlı?
Teknosacell, 2015 yılı itibarıyla GSM sektöründe de faaliyet göstermeye başlayan Teknosa tarafından kurulan bir GSM operatörüdür.
Teknosacell hat iptali nasıl yapılır?
Teknosacell hattınızı iptal etmek için abonesi olduğunuz işletmeciye talebinizi, kimliğinizi ispatlayıcı belge ile birlikte yazılı olarak bildirmek veya işletmecinin faks numarasına imzalı olarak göndermeniz gerekmektedir. İşletmeci, yazılı talebin kendisine ulaşmasından itibaren; 24 saat içerisinde talebinizin alındığı bilgisini iletişim adresinize iletir ve böylece aboneliğinizin iptali tamamlanmış olur.
Teknosacell tarife değişikliği nasıl yapılır?
Teknosacell tarifenizi başka bir tarifeye taşımak için 0850 222 55 99 no’lu Teknosacell müşteri hizmetlerini aramanız ya da size en yakın Teknosa mağazasını ziyaret etmeniz gerekmektedir.
Teknosacell ile ilgili farklı bir sorum var.
Teknosacell hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Teknosacell Hakkında

Teknosacell; adından da anlaşılacağı gibi Teknosa’nın GSM operatör sektöründeki girişimidir. Teknosa; 2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlamış ve günümüzde yaygın mağaza ağı ve online alışveriş imkanı ile en büyük teknoloji marketlerden biri haline gelmiştir. Konusunda uzman yaklaşık 3000 çalışana sahip olan Teknosa, kısa zaman içinde istikrarlı bir şekilde büyümüş ve bu büyümesini günümüzde de sürdürmektedir. Türkiye'nin lider teknoloji perakendecisi konumuna ulaşan Teknosa, teknolojiye ayak uydurmak ve teknolojik yenilikleri yakından takip etmek için yeni ürünler geliştirmektedir. Teknosacell de Teknosa’nın bu ürünlerinden biridir. Teknosacell, 2015 yılı itibarıyla siz kullanıcılara sunulmuştur. Kullanılmaya başladığı ilk günden beri büyük ilgi gören Teknosacell, her geçen gün daha da çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kullanıcıların bir uçtan bir uca iletişim ihtiyaçlarını tek bir noktadan giderebilmeleri için geliştirilmiş olan Teknosacell, sevilen GSM operatörleri arasında yer alma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Teknosacell Tarifleri Hakkında

Teknosacell adını duymaya başlayan pek çok kişi Teknosacell tarifleri hakkında araştırma yapmakta ve kendine uygun bir tarife bulursa da Teknosacell kullanıcısı olmaktadır. Teknosacell tarifeleri faturalı ve faturasız olmak üzere 2 farklı seçenekle sizlere sunulmaktadır. Teknosacell internet paketi, konuşma dakikası ve SMS hakkından oluşan bu paketler, uygun fiyat seçenekleriyle tercih görmektedir. Tarifler; aşımsız internet, taahhütlü ve taahhütsüz alternatifleriyle her ihtiyaca uygun olarak hazırlanmıştır. Teknosacell’de; Tekno Avantaj, Turuncu Plus, Tekno Super, Tekno Extra, Tekno Mega isimleriyle farklı tarifeler bulunmaktadır. Ayrıca ilave olarak ek paketler de alabilmeniz mümkündür. Cepten internet paketi, 100 SMS paketi, tabletten ve bilgisayardan internet tarifeleri, 100 dakika paketi bu ek paketlerden bazılarıdır. Bir başka tarife modeli ise yurt dışı tarifeleridir. Türkiye’den yurt dışını arama ve yurt dışında kullanım için de Teknosacell tarifelerini inceleyebilirsiniz. Kullanıcıların Teknosacell’i tercih etme nedenlerinden en önemlisi, taksitli cihaz kampanyasından yararlanabilme imkanıdır. Teknosacell tarifelerine yeni gelerek taahhüt veren ve mevcut Teknosacell kullanıcıları, taksitli cihaz kampanyasından faydalanarak, Teknosa’dan taksitli cihaz satın alabilme imkanı edinebilirler.

Teknosacell İletişim Kanalları

Teknosacell tarifeleri, taksitli cihaz kampanyası, Teknosacell fatura ödeme ve diğer konularla ilgili detaylı bilgi almak için Teknosacell ile irtibata geçebilirsiniz. Teknosacell iletişim kanalları arasında; iletişim formunu doldurma, e-posta adresi bırakarak size ulaşılmasını talep etme ya da Teknosacell müşteri hizmetlerini telefonla arama seçenekleri yer almaktadır. Teknosacell’li olmak için ise; online olarak web sitesi üzerinden gerekli formu doldurabilirsiniz. Formu doldurmanız halinde hattınız, verdiğiniz adrese teslim edilecektir. Teknosacell hakkında detaylı bilgi sahibi değilseniz dilerseniz Teknosacell şikayet sayfamızda yer alan kullanıcı yorum ve deneyimlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Teknosacell ile ilgili yaşadığınız problemleri sayfamız üzerinde yayınlayabilirsiniz.