Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Özlem Diyarbakır

8100
(36 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
109 Şikayet (Son 1 yıl)
Özlem Diyarbakır
8100
(36 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Özlem Diyarbakır Firması Temizlik Hijyen

Suat
15 Mayıs 18:22
112
Özlem Diyarbakır Firması Temizlik Hijyen

Özlem Diyarbakır Hizmet Sıfır Geç Kalıyoruz

Alican
11 Mayıs 17:20
147
00:00

Özlem Diyarbakır Kazaya Sebep Oluyordu

Asiye
10 Mayıs 12:41
164

Özlem Diyarbakır Araçta Sigara İçiliyor

Gizem
08 Mayıs 06:40
163

Özlem Diyarbakır Kargomu Başkasına Vermiş Kimlik Sormadan

Mehmet
06 Mayıs 13:38
87
Özlem Diyarbakır Kargomu Başkasına Vermiş Kimlik Sormadan

Özlem Diyarbakır Isıtıcı Arızalı Ve Üşüyoruz

Mehmet
03 Mayıs 23:50
157

Özlem Diyarbakır Yüksek Ses Otobüste Sürekli Bir Grup Konuştu

Kamile
30 Nisan 08:27
248

Özlem Diyarbakır Kötü Seyahat Deneyimim

Mustafa
27 Nisan 14:38
135

Özlem Diyarbakır Muavinin Terbiyesizliği Konuşma Tarzı Çok Abes Ve Çik

Cüneyt
17 Nisan 14:54
110
1

Özlem Diyarbakır Otobüs Mağduriyeti Ve Uyanıklık Yapma

Harun
14 Nisan 15:28
173

Özlem Diyarbakır Diyarbakır Otobüs Seferi

Ali
11 Nisan 14:02
180
1
Duygu
05 Nisan 20:32
46
Duygu Şikayetini Yayından Kaldırdı

Özlem Diyarbakır Seferleri Son Saat İptal Ettiler

Remzi
01 Nisan 18:53
136

Özlem Diyarbakır Mağduriyet Ve Kişisel Eşyaları Teslim Etmemek

Erhan
01 Nisan 17:32
112
1

Özlem Diyarbakır Yolculuk Kabusu: Zamanında Ulaşamayan Servis Ve Kaba Personel

Ahmet
20 Mart 19:43
324
Özlem Diyarbakır Yolculuk Kabusu: Zamanında Ulaşamayan Servis Ve Kaba Personel
1

Özlem Diyarbakır Biletimin İptali Ve Duyarsızlık

Mehmet
17 Mart 21:31
154
Özlem Diyarbakır Biletimin İptali Ve Duyarsızlık
Özlem Diyarbakır Biletimin İptali Ve Duyarsızlık
İrmak
13 Nisan 17:22
19
İrmak Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 329 Şikayet

Marka Profili

Özlem Diyarbakır bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Özlem Diyarbakır henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Özlem Diyarbakır iletişim numaraları nedir?
Özlem Diyarbakır'a Türkiye'nin her yerinden 444 44 21 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Özlem Diyarbakır biletimi iptal etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?
Biletinizin iptalini Özlem Diyarbakır resmi internet sitesinden gerçekleştirebilir ya da doğrudan Özlem Diyarbakır müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Konu ile ilgili şikayetlerinizi Özlem Diyarbakır Şikayetvar sayfasından iletebilirsiniz.
Özlem Diyarbakır ile yaptığım yolculuk hakkında yorumlarımı nereden iletebilirim?
Bu sayfadan Özlem Diyarbakır şikayet ve geri bildirimlerinizi paylaşabilirsiniz.
Özlem Diyarbakır seferleri hakkında nereden bilgi alabilirim?
Resmi Özlem Diyarbakır web sitesine girerek sefer detayları ve saatleri hakkında bilgi alabilir, kurum hakkındaki yolcu geri bildirimlerine ise Özlem Diyarbakır Şikayetvar sayfasından erişebilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Hakkında

Özlem Diyarbakır, 2004 yılında kurulmuş olan Diyarbakır temelli bir otobüs firması olarak hizmet vermektedir. Diyarbakır'dan Türkiye'nin dört bir yanına sefer düzenleyen Özlem Diyarbakır, yolculuklarında en yüksek hizmet kalitesini sunmayı amaçlamakta olup, Güneydoğu bölgesinde Royal Class sınıfında yer alan Man Megan Fortuna marka otobüsler ile hizmet vermeye başlayan ilk firma unvanını taşımaktadır. Özlem Diyarbakır filosu dahilinde 2004'ten bu yana Neoplan Tourliner, Mercedes Benz Travego ve Neoplan Starliner gibi bilinen yolcu otobüsleri markaları yer almakta ve firma, bu otobüsleri ile konforlu ve güvenilir bir yolculuk vadetmektedir. Özlem Diyarbakır Türkiye'nin farklı lokasyonlarından dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz çağrı merkezi ile hizmet vermeyi sürdürmekte, online web sitesi ile de başta bilet satın alma olmak üzere pek çok farklı işleminizi gerçekleştirmenize olanak sunmaktadır.

Özlem Diyarbakır Otobüsleri, Güzergahları & Biletleri

Özlem Diyarbakır turizm firması, Diyarbakır temelli bir firma olmakla birlikte Diyarbakır'dan yurdun dört bir yanına ya da farklı illerden Diyarbakır'a doğrudan seferler düzenlemektedir. Özlem Diyarbakır’ın güzergah rotaları arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Samsun, Sivas, Kayseri gibi büyükşehirlerin yanı sıra Bilecik'ten Yalova'ya, Bitlis'ten Malatya'ya, Tokat'tan Uşak'a, Türkiye'nin farklı coğrafi bölgelerindeki sayısız şehir yer almaktadır. Özlem Diyarbakır biletlerinizi kurumun çağrı merkezi üzerinden satın alabileceğiniz gibi size en yakın Özlem Diyarbakır gişesini ziyaret edebilir ya da tüm bilet işlemlerinizi Özlem Diyarbakır online kanalları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Özlem Diyarbakır online işlemler kapsamında bilet satın alma, bilet iptal etme, bilet açığa alma, açığa alınan biletin rezervasyonunun yapılması ya da rezervasyonlu biletin açığa alınması gibi pek çok farklı işlem yapılabilmektedir. Buna ek olarak Özlem Diyarbakır, yine web sitesi üzerinden gideceğiniz lokasyona dair pek çok farklı bilgiye de ulaşmanıza imkan sunmaktadır. İlgili şehrin yol durumunu ve hava durumunu Özlem Diyarbakır sayesinde öğrenebilir, yolculuğunuza dair hazırlıklarınızı buna göre tamamlayabilirsiniz. Geniş filosu, tecrübeli şoförleri ve güler yüzlü ekibi ile rahat ve güvenli bir seyahat deneyimi sunmayı amaçlayan Özlem Diyarbakır, Türkiye'nin dört bir köşesine düzenlediği seferler ile Diyarbakır ilinin en çok tercih edilen otobüs firmaları arasında yer almanın gururunu taşımaktadır. Özlem Diyarbakır müşteri hizmetlerini arayarak merak ettiğiniz tüm konulara dair cevaplar bulabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Şikayet & Yorumları

Daha önce Özlem Diyarbakır seyahat firması ile yola çıktıysanız ve tecrübelerinizi aktarabileceğiniz bir portal arayışı içindeyseniz, doğru yerdesiniz. Özlem Diyarbakır seyahatiniz ile ilgili tüm güncel yorum ve şikayetlerinizi buradan paylaşarak sesinizi duyurabilirsiniz. Seyahat ettiğiniz otobüsün genel durumu, şoförün tecrübesi ve sürüşü, otobüs içi ikramların kalitesi, personelin ilgisi ve tutumu başta olmak üzere farklı konulardaki Özlem Diyarbakır şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz. Bununla birlikte daha önce Özlem Diyarbakır ile seyahat etmediyseniz ve ilk yolculuğunuz öncesi diğer yolcuların yorumlarını merak ediyorsanız, yine burada yer alan ve sadece gerçek kullanıcılar tarafından paylaşılan Özlem Diyarbakır yorumlarını okuyabilirsiniz. Bilet satın alma, rezervasyon yapma, ödeme prosedürleri ve bunun gibi pek çok farklı konudaki yolcu şikayet ve yorumlarını Özlem Diyarbakır Şikayetvar sayfasından okuyabilirsiniz. Özlem Diyarbakır iletişim numarası ve merak ettiğiniz diğer soruların cevapları ise sizi Sıkça Sorulan Sorular alanımızda karşılıyor.